GM 21 Pro'ya Custom ROM nasıl kurulur?

Aşağıları da atar mısınız?

Kurduğunuz rom A/B_arm64 olmalı. Kontrol edip yazın.

Treble2.png

Aşağıları da atar mısınız?

Kurduğunuz rom A/B_arm64 olmalı. Kontrol edip yazın.
Bunu kurmak istiyorum. Komutları bilgisayarda ADB ile mi çalıştırmalıyım, yoksa Termux ile mi?

Şuradan seçebilirsiniz.
Attığınız listedekilerden hangileri benim cihazıma uygun?

Bunu kurmak istiyorum. Komutları bilgisayarda ADB ile mi çalıştırmalıyım, yoksa Termux ile mi?

Ayrıca root gerekiyor mu?

Root gerekiyor, fastboot komutları ile kurun.

Bu rehberi izleyebilirsiniz.

Root gerekiyor, fastboot komutları ile kurun.

Bu rehberi izleyebilirsiniz.
Ama bu rehberde TWRP'den bahsediyor. Benim cihazım TWRP'yi desteklemiyor ki.

Android 14 kurun. Çoğu uygun. İndirdiğiniz dosya A/B_arm64 olmalı.

Bunun için TWRP veya root gerekli mi?

hayır benim cihazım tecno ve cihazımda bu GSI vardı anneme verdim. şimdiki cihazım gm 21 pro bende deneyeceğim öğlen. çalışırsa yazarım yine

hayır benim cihazım tecno ve cihazımda bu GSI vardı anneme verdim. şimdiki cihazım gm 21 pro bende deneyeceğim öğlen. çalışırsa yazarım yine
hocam dsu ile denedim pixelos'i ama parmak izi sensörümü görmedi. cihazımı mtkclient ile tam yedekleyip fastboot aracılığıyla tamamen kuracağım belki çözülür. bu arada benimle aynı sorunu yaşayan var mı?

hocam dsu ile denedim pixelos'i ama parmak izi sensörümü görmedi. cihazımı mtkclient ile tam yedekleyip fastboot aracılığıyla tamamen kuracağım belki çözülür. bu arada benimle aynı sorunu yaşayan var mı?
nippon gsi'ı dsu sideloader aracılığıyla yüklüyorum. sonuçları yazarım.

boot etmedi. haberiniz olsun.

fastboot üzerinden kalıcı şekilde de kuramadım. partition hatası verip duruyor.

bunu fastboot aracılığıyla kurun resize sorunu çıkmaz 5gb+ GSI'larda resize sorunu yaşıyorum ayrıca parmak izi sensörü için de android 11 kurabilirsiniz isteyene romun linkini veririm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı