Custom ROM GM 22 telefona PixelExperience kurulur mu?

Lutryel

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Amd athlon II X2 260 - RAM : 4 GB 1333 MHz DDR3 - SSD : İntensso 120 gb ssd - Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GT 730 - İşletim Sistemi : Windows 10 Pro 23H2 - Telefon : Samsung Galaxy A34 5G - Kulaklık : Rampage K3 Klavye : Redragon Dark Avanger K568R Mouse : Xaser Monitör : Hp Pavilion v1907w
Telefonum G312 GM 22 kısaca 3 GB RAM'e sahip ve MediaTek A25 işlemci. Kısaca giriş seviyesi arayüz falan saf Android bir yerden sonra sıkıyor, az özellik var çünkü yazı fontu değişmiyor ve tema sayısı çok az. En kısaca özelleştirilemiyor, başka bir ROM da önerebilirsiniz.

Telefonum G312 GM 22 kısaca 3 GB RAM'e sahip ve MediaTek A25 işlemci. Kısaca giriş seviyesi arayüz falan saf Android bir yerden sonra sıkıyor, az özellik var çünkü yazı fontu değişmiyor ve tema sayısı çok az. En kısaca özelleştirilemiyor, başka bir ROM da önerebilirsiniz.

Hocam Xiaomi Redmi Note 8 Pro için Google Experience kurmuştum memnundum ama bazen sıkıntı çıkıyor deneyimlerimi aktarmak istedim şöyleki ekran kaydeci açtığımda telefon kilitleniyor arada sırada telefon nadir olsa da takılmalara yol açıyor bazen fotoğraflar uygulaması çok verimli çalıştığını söyleyemem fotoğraf kırpmam gerektiğinde çöküyordu ama yine de bu benim için geçerli akıcı ve iyiydi şahsen 10/7 veririm ama yine de en stabil olanı seçin.

Hocam Xiaomi Redmi Note 8 Pro için Google Experience kurmuştum memnundum ama bazen sıkıntı çıkıyor deneyimlerimi aktarmak istedim şöyleki ekran kaydeci açtığımda telefon kilitleniyor arada sırada telefon nadir olsa da takılmalara yol açıyor bazen fotoğraflar uygulaması çok verimli çalıştığını söyleyemem fotoğraf kırpmam gerektiğinde çöküyordu ama yine de bu benim için geçerli akıcı ve iyiydi şahsen 10/7 veririm ama yine de en stabil olanı seçin.
Telefondan telefona değişir bunlar, ROM'u yüklediğiniz sitede yazar bug olarak.

Hayır. Cihazınız için herhangi bir Custom ROM yok.

Peki önerebileceğiniz özelleştirilebilen bir ROM var mı ve merak ettiğim kısım bazı insanlar Samsung One UI yerine neden farklı ROM kurar performansda bir artış mı oluyor yoksa sadece arayüz mü ve telefona Android 12 yükleyebilir miyim?

Peki önerebileceğiniz özelleştirilebilen bir ROM var mı ve merak ettiğim kısım bazı insanlar Samsung One UI yerine neden farklı ROM kurar performansda bir artış mı oluyor yoksa sadece arayüz mü ve telefona Android 12 yükleyebilir miyim?
Launcher yükleyebilirsin sadece. Bir de yazılım güncellemesi olarak Android 12 verilmişse onu da yüklersin. Başka da olmaz. @Lutryel

Hocam aslında bunu Samsung'un yapması sebebi optimizasyon açısından belli şeyleri kısıtlaması ve buna göre ek uygulamalar yapıyor. Şu anda kullandığım telefonda Samsung ve goodlock adlı program ile çoğu şeyi özelleştirebiliyorum. Ama bunu yapmıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki performans düşürmeyecek özelleştirilebilir Launcher var mıdır tavsiye edebileceğiniz özellikle Samsung One UI'ye benzer bir şey çok hoşuma gidiyor One UI sonraki telefon alışımda Samsung alacağım M52 olabilir mesela Snapdragon işlemci kullanması da çok önemli benim için.

Geri
Yukarı