Custom ROM GM 22 telefona PixelExperience kurulur mu?

Lutryel

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Amd athlon II X2 260 - RAM : 4 GB 1333 MHz DDR3 - SSD : İntensso 120 gb ssd - Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GT 730 - İşletim Sistemi : Windows 10 Pro 23H2 - Telefon : Samsung Galaxy A34 5G - Kulaklık : Rampage K3 Klavye : Redragon Dark Avanger K568R Mouse : Xaser Monitör : Hp Pavilion v1907w
Telefonum G312 GM 22 kısaca 3 GB RAM'e sahip ve MediaTek A25 işlemci. Kısaca giriş seviyesi arayüz falan saf Android bir yerden sonra sıkıyor, az özellik var çünkü yazı fontu değişmiyor ve tema sayısı çok az. En kısaca özelleştirilemiyor, başka bir ROM da önerebilirsiniz.

Peki performans düşürmeyecek özelleştirilebilir Launcher var mıdır tavsiye edebileceğiniz özellikle Samsung One UI'ye benzer bir şey çok hoşuma gidiyor One UI sonraki telefon alışımda Samsung alacağım M52 olabilir mesela Snapdragon işlemci kullanması da çok önemli benim için.
Niagara Launcher veya NOVA Launcher öneririm ama One UI benzeri değiller maalesef.

Telefonum G312 GM 22 kısaca 3 GB RAM'e sahip ve MediaTek A25 işlemci. Kısaca giriş seviyesi arayüz falan saf Android bir yerden sonra sıkıyor, az özellik var çünkü yazı fontu değişmiyor ve tema sayısı çok az. En kısaca özelleştirilemiyor, başka bir ROM da önerebilirsiniz.
Hocam kimse kullanıcı kitlesi az olan bir cihaza rom geliştirmez. Aynı chipseti kullanan telefonar varsa oradan portlayabilirsiniz ya da hiç önermesem de gsi kurabilirsiniz. Gerçi gm 22'ye recovery de yoktur😁

Nova launcher az kaynak kullanır. Bir de şöyle bir şey önereyim.

Recovery var diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı