GM 5 Plus Lens Bulanıklığı Modu İle Çektiğim Fotoğraflar

Gm5 Plus kullanan arkadaşım hep telefonunu önerirdi taki kendisi ve arkadaşında çıkan ekrandaki sarı süzme ışık belirene kadar.
Sizin telefonunuzda da var mı bu sorun?
Kusura bakmayın konuyla alakali olmadı ama memnun olduğunuzu dile getirince sormak istedim.
Bu arada resimler iyi görünüyor. Kamerası kaliteli çekiyor demek.

Gm5 Plus kullanan arkadaşım hep telefonunu önerirdi taki kendisi ve arkadaşında çıkan ekrandaki sarı süzme ışık belirene kadar.
Sizin telefonunuzda da var mı bu sorun?
Kusura bakmayın konuyla alakali olmadı ama memnun olduğunuzu dile getirince sormak istedim.
Bu arada resimler iyi görünüyor. Kamerası kaliteli çekiyor demek.
Ben memnunum. Herhangi bir sorunu da olmadı. Bir yıldan uzun süredir kullanıyorum. Fakat satın almayı vs. düşünüyorsanız almayın derim. Çok daha güncel modeller var. Teknolojide her zaman en yeni olan tercih edilmeli diye düşünüyorum...

Fotoğrafların başarılı bunları can sıkıntısı ile çektiysen bunları yazayımda can sıkıntın geçsin ve birdaha çek süper fotoğraflar çekeceğine inanıyorum. Teşekkürler Başarılar...

O camera programı her telefona indirilebiliyor. Google Camera programını indirebilirsiniz. Güncel sürümleri apk olarak android sürümüne göre var. O kadar başarılı işlem yapmıyor maalesef ki çift kameranın yerini tutmuyor.

O camera programı her telefona indirilebiliyor. Google Camera programını indirebilirsiniz. Güncel sürümleri apk olarak android sürümüne göre var. O kadar başarılı işlem yapmıyor maalesef ki çift kameranın yerini tutmuyor.
Sence çift kameranın yerini tutması mümkün mü?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı