GM 5 Plus ROM önerisi

Eternal777

Hectopat
Merhabalar, telefonumda hızlı şarj azalışı, performans düşüklüğü vesaire sorunları yaşıyorum. ROM atsam düzelir mi? Android 9 ROM'u kurabilir miyim GM 5 Plus'a? Hangi ROM'u önerirsiniz?
@Ediz41 hocam bilginiz var mıdır?

Son düzenleme:
GM 5 Plus için Android 9 ROM var ama tavsiye etmiyorum. Bizzat deneyimledim ve stabil değil.

MIUI 10 ARM64 ya da JourneyUI ARM64 ROM'larını öneriyorum.

GM 5 Plus için Android 9 ROM var ama tavsiye etmiyorum. Bizzat deneyimledim ve stabil değil.

MIUI 10 ARM64 ya da JourneyUI ARM64 ROM'larını öneriyorum.
Teşekkürler, hangisi daha performanslı ve pili daha uzun dayanıyor? Standart romda günde en az 2 kere şarj etmem gerekiyorda.

Hocam bir öneri gördüm internette, havoc OS. Android 10'muş. Güzel çalışır mı?

O cihaz için Android 8 üstünü tavsiye etmiyorum hocam.
Üstteki önerdiğim ROM'lardan JourneyUI ROM gayet güzel bir deneyim sunmakta ama dediğiniz ROM'u deneyin bir de ben en son Android 9 görmüştüm sonra cihaz değişimi yaptım.

Bir de üstteki ROM'ları kurarsanız kullanıcı için ayrılan bölüm daraltılarak sisteme eklenmektedir. Alandan kısmak istemem derseniz offical AOSP tabanlı her ROM aynı performansı verecektir.

O cihaz için Android 8 üstünü tavsiye etmiyorum hocam.
Üstteki önerdiğim ROM'lardan JourneyUI ROM gayet güzel bir deneyim sunmakta ama dediğiniz ROM'u deneyin bir de ben en son Android 9 görmüştüm sonra cihaz değişimi yaptım.

Bir de üstteki ROM'ları kurarsanız kullanıcı için ayrılan bölüm daraltılarak sisteme eklenmektedir. Alandan kısmak istemem derseniz offical AOSP tabanlı her ROM aynı performansı verecektir.
Hocam bu arada kurduğuma değecek mi? Uğraştırıcı duruyorda. Çok az fark edecekse denemeyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı