Çözüldü GM 5 şarj oluyor gibi gösteriyor ama şarj olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Görkem Silleci

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--------------------------------
- i7 12600H CPU
- RTX 4050 Laptop GPU
- 16GB 3200 MHz DDR4 RAM
- 1TB NVMe M.2 SSD
--------------------------------
Şarj yatağında sıkıntı yok, pilde sıkıntı yok, format attım fakat sorun devam ediyor.
Bunu nasıl çözebilirim?

Başka birine sormuştum "Anakartında sıkıntı olabilir, değiştir." Demişti. Sizce bu doğru olabilir mi?

Başka birine sormuştum "anakartında sıkıntı olabilir, değiştir." Demişti. Sizce bu doğru olabilir mi?

Hayır tabii ki onlara inanmayın ilk önce basit olarak şarj kablosunu tamamen değiştir başka şarj aleti ile dene sorun şarj aletinde olabilir. Diğer sıkıntı ise telefonun şarj kısmında sorun olabilir. Üçüncü olarak bataryasında sıkıntı olabilir ilk dediğim yapın olmazsa servise gönderin.

Hayır tabii ki onlara inanmayın ilk önce basit olarak şarj kablosunu tamamen değiştir başka şarj aleti ile dene sorun şarj aletinde olabilir. Diğer sıkıntı ise telefonun şarj kısmında sorun olabilir. Üçüncü olarak bataryasında sıkıntı olabilir ilk dediğim yapın olmazsa servise gönderin.
Dediğiniz her şeyi yaptım ama bataryasını değiştirmedim. Yine olmazsa servise göndereceğim. Teşekkürler.
Sorun çözülmüştür.

Yeni konular

Geri
Yukarı