Çözüldü GM 5 TWRP Başlatılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Üzüntü

Hectopat
Makaleler
5
Merhaba. Sonunda önyükleyici kilidini açtım fakat bu sefer TWRP'yi başlatırken hata alıyorum. TWRP'nin hem yeni hem de eski sürümlerini denedim fakat nafile. Ses arttırma + güç tuşuna bastığım zaman TWRP yerine kendi kurtarma ekranını getiriyor.

Ekran Görüntüsü - 2021-07-09 13-10-30.png

Son düzenleme:
Çözüm
Sürücüleri kurup Open CMD.bat'a çift tıkladım ve fastboot devices komutunu yazdım.

CMD.png

Sorun çözüldü arkadaşlar!
  • TWRP'yi buradan indirdim.
  • Sonra buradan sürücüleri indirip "Android" cihazını bulup sağ tıklayıp "Update driver" tuşuna bastım (İngilizce kullanıyorum.)
  • Bilgisayardan yükle seçeneğini seçtim.
  • "Cihazı listeden seç" benzeri bir seçeneği seçtim, Android'i aradım ve seçtim.
  • Sonra indirdiğim sürücüdeki .inf uzantılı dosyayı seçtim. Kurulumunu yaptıktan sonra bilgisayar yeniden başlatıldı.
  • Latest olanı indirin.
  • Sonra .img uzantılı dosyayı Tiny ADB and Fastboot klasörüne attım ve şu komutu verdim. [CODE lang="bash" title="Komut"]fastboot flash recovery TWRP_3.0.3-0_seedV2.img[/CODE]
  • Sonra başlatmak için aşağıdaki komutu girdim.
    Kod:
    fastboot boot TWRP_3.0.3-0_seedV2.img
Ve böylelikle yüklenmiş oldu!
Güzel bir ROM'da buldum. Ohh! Keyfime diyecek yok.
öncelikle gm5 için twrp indirdiğinden emin ol orda eror vermemesine bakma ben huawei twrp atarken eror vermedi attı diye gözükdü meğer atmamış doğru twrp bulup yapmıstım eğer doğrus twrp bulduğundan eminsen telefon kapalıyken seskısma ses artırma güç düğmesine bas root atıcaksan yada başka bişey sd kart varsa yazılımını ona yedeklemenı tavsıye ederim root atarken yazılımı çökertim kendı telefonumun ve hala doğru yazılımı bulup flashlayamadım p9 lite mini için çok zor iş p9 lite olsa kolay

Sürücüleri kurup Open CMD.bat'a çift tıkladım ve fastboot devices komutunu yazdım.

CMD.png

Sorun çözüldü arkadaşlar!
  • TWRP'yi buradan indirdim.
  • Sonra buradan sürücüleri indirip "Android" cihazını bulup sağ tıklayıp "Update driver" tuşuna bastım (İngilizce kullanıyorum.)
  • Bilgisayardan yükle seçeneğini seçtim.
  • "Cihazı listeden seç" benzeri bir seçeneği seçtim, Android'i aradım ve seçtim.
  • Sonra indirdiğim sürücüdeki .inf uzantılı dosyayı seçtim. Kurulumunu yaptıktan sonra bilgisayar yeniden başlatıldı.
  • Latest olanı indirin.
  • Sonra .img uzantılı dosyayı Tiny ADB and Fastboot klasörüne attım ve şu komutu verdim. [CODE lang="bash" title="Komut"]fastboot flash recovery TWRP_3.0.3-0_seedV2.img[/CODE]
  • Sonra başlatmak için aşağıdaki komutu girdim.
    Kod:
    fastboot boot TWRP_3.0.3-0_seedV2.img
Ve böylelikle yüklenmiş oldu!
Güzel bir ROM'da buldum. Ohh! Keyfime diyecek yok.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı