GM 5 Plus sürekli TWRP açıyor

Onca rom yapıldı nesi işkence anlamadım Pie var Q var çok küçük bir ihtimal R Romlar tam çıkınca yapılabilir ihtimal var.
Hocam rica etsem bir ROM linki atar mısınız? Ben şimdi 7.1.1 stock kuracağım önden, n'olur n'olmaz diye. Sonra başka bir ROM'a geçeceğim. Bi 9 veya 7 linki verebilir misiniz?

Arkadaşlar telefona root atmak için TWRP attım, her şey yolundaydı ama bir fix dosyası attım şifreleme kalksın diye ondan sonra telefon açılmamaya başladı. Her reboot komutundan sonra Recovery moduna geçiyor. Bir el atın da halledelim şunu.
Cihaz özellikleri: Android 8.0, root yoktu ama bu fix dosyasından sonra root dosyası da flashladım. Fix dosyasını da aşağıdaki linkten aldım:
Oreo - [8.0] GM 5 Plus TWRP-ROOT [Oreo-Fix] | Android Forumu , Cep Telefonları , Mobil Teknoloji Forumu | FA (forumandroid.com)
@Arocyn hocam siz de arkadaşlarla beraber bir bakarsanız sevinirim.
TWPR'den sıfırlama olayı denen şey tüm romu silecektir. Aklıma şu an çözüm olarak ya QFIL ile Stock Rom'u tekrar kurarsınız ya da Q romlardan birini indirip deneyebilirsiniz. Volte dışında bi hatası yok. PEX Plus önerimdir bende onu kullanıyorum.
Hocam rica etsem bir ROM linki atar mısınız? Ben şimdi 7.1.1 stock kuracağım önden, n'olur n'olmaz diye. Sonra başka bir ROM'a geçeceğim. Bi 9 veya 7 linki verebilir misiniz?
Pie ROM'lar Q kadar iyi değil Q önerimdir.
ROM için: Shamrock Releases
Topluluk olarak da: GM 5 Plus Kullanıcıları

Son düzenleme:
Arkadaşlar sizi uğraştırıyorum ama şimdi de fastboot komutları için cmd hata veriyor. Ben TWRP atarkenn sıkıntı yapmadı şimdi edl için yüklediğim qualcomm sürücüsü yüzünden mi hata alıyorum?

Telefon açılmadıktan sonra yapılsa ne olur? Cihaz custom ROM'a uyumlu değil, kolay kolay atılamıyor.
Böyle sorunlar hep olabilir ama telefon bozulmuyor sonuçta. Custom ROM'a uyumlu değil kelimesi de çok saçma uyumlu olmasa zaten kurulmaz. Kolay kolay atılmıyor diyorsunuz GM 5+ kadar kolay ROM atılan kaç tane cihaz var acaba.
Arkadaşlar sizi uğraştırıyorum ama şimdi de fastboot komutları için cmd hata veriyor. Ben TWRP atarkenn sıkıntı yapmadı şimdi edl için yüklediğim qualcomm sürücüsü yüzünden mi hata alıyorum?
Attığım linkteki gruba girersen orada daha iyi yardımcı olurlar.

Her şey için teşekkürler arkadaşlar. @Arocyn hocam gruplar da çok işime yaradı, size ayrıca teşekkür ederim. Yardımlarınız için sağolun :D

Geri
Yukarı