GM Discovery Air Siyah Ekranda Kalma Sorunu

mustafacelebi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. General Mobile'nin 7 ay önce getirdiği güncellemede "Kilit" adlı bir uygulama kurulmuştu. Bu uygulama iyiydi, kullanıyordum. Ancak bu uygulamaya getirilen son güncellemede uygulamanın ırzına geçmişler. Tasarımdan başka hiçbir şeyi güzel değil. Bu uygulamanın son güncellemesinden sonra 1 saat vs. kullandım. Sonra uygulamaya girmeye çalışınca vs. deseni doğru çizmeme rağmen takıldı kaldı, ana menüye falan dönemiyordum. Kapatıp açtım telefonu düzeldi. Ancak açılınca yeniden bu sorun oldu. Bu sefer kapatamadım da. Siyah ekranda kaldı telefonum. Telefon açık ancak hiçbir şey görünmüyor. Dokunmatik düğme ışıkları yanıyor. Ancak ekranda hiçbir şey yok. Güç düğmesine basarak kapatmayı da denedim oda olmadı. Lütfen yardımcı olun.

Telefonumun modeli: General Mobile Discovery Air (Almaz olaydım.)

@Murat5038 @THE_MILLER @samet67671 @Recep Baltaş @SypeR

Technopat kanalındada s4 activede olmuştu ekranınız rahmetlik olmuş olabilir veya hard reset atmayı deneyin & gm cihazları çöpe para atmakdır garantiside size atıyor bütün sorunları

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı