GM Discovery Kendi kendine mesaj gönderme

Barış Yiğit

Hectopat
Daha fazla  
General Mobile Discovery marka telefonum en son gelen mesajı aynen kopyalayıp gönderene gönderiyor. Sadece telefon açılırken bir kez yapıyor ve her açılışta tekrarlıyor bu sorunu nasıl çözerim. Fabrika ayarlarına dönmeyi ve format atmayı denedim bir süre sonra tekrar ediyor.

Kaliteli hizmet siz atmadan atıyor ne güzel [emoji1] Şaka bi yana ama o telefon kötüydü bildiğim kadar. Ben bir arkadaşa mesaj atiyordum # diyez gönderince mi ne kapaniyordu telefon. [emoji3] Seninki de başka değişik bir sorunmus. Muhtemel yazılımla alakalıdır tahminimce. Yoksa donanımsal birsey olacağını sanmam.

SMS açığından dolayı herhangi biri '=' ibaresi yazarak mesaj atarsa, telefon kendisini resetliyordu bu yazılım güncellemesi gelmesiyle ortadan kalktı.

General Mobile Discovery marka telefonum en son gelen mesajı aynen kopyalayıp gönderene gönderiyor. Sadece telefon açılırken bir kez yapıyor ve her açılışta tekrarlıyor bu sorunu nasıl çözerim. Fabrika ayarlarına dönmeyi ve format atmayı denedim bir süre sonra tekrar ediyor.
Barış kardeşim aynı cihazı kullanmaktayım ve aynı sorun bende de var. Telefonu kapatıp açınca en son gelen mesajı kendisi karşıya gönderiyor. Aslında göndermiyor da göndermeye çalışıyor, hata veriyor mesajınız gitmedi diye. Bunun çözümü için açıkcası uğraşmadım zaten telefonu değiştirmeyi düşünüyorum tam bir donma makinası. Sende pek takılma bence.

Barış kardeşim aynı cihazı kullanmaktayım ve aynı sorun bende de var. Telefonu kapatıp açınca en son gelen mesajı kendisi karşıya gönderiyor. Aslında göndermiyor da göndermeye çalışıyor, hata veriyor mesajınız gitmedi diye. Bunun çözümü için açıkcası uğraşmadım zaten telefonu değiştirmeyi düşünüyorum tam bir donma makinası. Sende pek takılma bence.
Maalesef bende mesaj karşıya gönderiliyor ve 60 kr gidiyor. Benimde değiştirmem gerektiğinin farkındayım. Teşekkürler iyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı