GM E-Tab 5 Root sonrası kapanıp açılma sorunu

Elmitroth

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kingo root kullanarak tablete root atmaya çalıştım tablet açılıp kapanmaya başladı. Sanırım brickledim tableti, bunun çözümü nedir? Video Youtube'a yükleniyor yüklenince daha ayrıntılı bir şekilde görürsünüz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Farkedilirmi root atmaya çalıştığım arada kilit ekranı geliyor sonra kapanıyor yazısı geliyor ekranın altındada küçük şekilde started device admin yazıyor

arkadaşlar video yüklendi yardımlarınızı bekliyorum

kurumsal cihaz yöneticisi denen lanet olasıca bir uygulama var onu bir o haldeyken devre dısı bırakabilsek sorun gider aynı sorun bendede var okula versen gitti yerde root atılmaya çalışılmıs diye çakarlar cünkü locked ekranı geliyor bir kaç yol deniyoruz

kardeşim roottan sonra bazı program dosyaları silmen gerek onları silmeden wifiyi açmıcan ve tableti resetlemicen sen dosyaları silmişmiydin

root tam olmadı sanırım mobogenieden uygulamalar kısmında uygulama kaldırma şeyi gözükmedi

gençler bendede aynısı oldu inşallah düzelir hocaya sakın goturmeyın kitlemeyı flan hoca gorur cunku oyuzden kendınız bı cozum bulmaya calısın ben sarjı tamamen bıtırtıp tekrar acmaya calısıcam :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı