GM E-tab 5 sistem ve recovery yedeği

"Baran Curu'un yüzüne bile bakmazsınız." kısmı tamamen doğru. İşine gelince kardeş oluyorlar. Acaba Baran kardeş olarak görüyor mu? Ben de Baran'a baya yakınım. Sınavları düzeltmeye çalışıyor. Okulun bilgisayar sistemlerini yönetiyor. Voleybol oyuncusu ve ayrıca kendi semtinin Bilgisayar bakkalı. Bu kadar sıkı bir düzenden sonra kimi kardeş görecek acaba. Bu çocuğun bir de bildiğim kadarıyla Babası piyasa da yok. Evin maddi durumuna da destek olmaya çalışıyor. Bence fazla yüklenmeyin arkadaşlar. Çocuk Psikoloji sorunlarıyla yeterince boğuşuyor zaten.

Bu da onun tabletine yaptığı video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 10'u 128MB RAM'a yüklemişin kampumbağa bile geçer o bilgisayarı. Söz var icraat nerde? Birde bir tarafımız havalanıyomuş yalan yanlış siteye MEB tarafından engellendi yazıyorsunuz. Hadi bari inandırıcı olsa inandırıcılıkta yok.

Bende Windows 200487422 çıkarttım zaten benide 2.000.000.000
tehdit ettiler. 51.Bölgeye çağırdılar basit geldi ayrıldım zaten. Yaw he he.

Bataryayı çıkarıp Flash Tools ile kernel yüklerken 5054 hatası aldım ve tablet öldü ne yapabilirim Yardımcı Olursanız Sevinirim.
Facebook: /Lordisyans

Allah Rızası için biri bana yadım ederse çok sevinirim.
www.facebook.com.tr

sp ile twrp kuramaya çalışırken kapndı tablet açılmıyor bile
port derkennnn

Bataryayı çıkarıp Flash Tools ile kernel yüklerken 5054 hatası aldım ve tablet öldü ne yapabilirim Yardımcı Olursanız Sevinirim.
Facebook: /Lordisyans

Allah Rızası için biri bana yadım ederse çok sevinirim.
www.facebook.com.tr

sp ile twrp kuramaya çalışırken kapndı tablet açılmıyor bile
port derkennnn
Onu buraya sormayacaksın, git yeni konu aç.

Tamam tableti stock rom ile açtım.

Twrp yükledim root dedi kapandı.
Bir daha stock rom yükledim.
Şimdi internet yokken rotu anlarlar mı yoksa?
Bir de twrp ile nasıl rom atacam? Allah aşkına bilgi verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
tmm tableti stock rom ile açtım

twrp yükledim root dedi kapndı
bidaha stock rom yükledim
şimdi internet yokken rotu anlarlarmı yoksa
birde twrp ile nasıl rom atacam allah aşkına bilgi verin
Şimdilik kırılmış stock yedeğini kullan,çünkü şimdiye kadar çıkmış romların buglarının bulunması lazım sonra onların fixlenmesi lazım.
Ama cidden istiyorsan Tps Os var Baran Curu'nun rom düzenlemesi var.
Hala devam etmek istiyorsan tekrar cevap yaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı