GM E-tab 5 sistem ve recovery yedeği

MDM kaldırmayı direk kurarsanız sadece Kurulsal Cihaz Yöneticisini kaldırır. Diğer Eba uygulamalarını kaldırmaz. Ayrıca MDM kaldırma BUG değil. Normal bir işlemdir. Tam kaldırma için TWRP'den Mount kısmından System'a tik atıp. Advanced > File manager kısmından System/App ve System/Priv-app'da ki Eba ve diğer engelleyici (YPGS vs.) uygulamaları kaldırın. Artık özgürsünüz.

MDM kaldırmayı direk kurarsanız sadece Kurulsal Cihaz Yöneticisini kaldırır. Diğer Eba uygulamalarını kaldırmaz. Ayrıca MDM kaldırma BUG değil. Normal bir işlemdir. Tam kaldırma için TWRP'den Mount kısmından System'a tik atıp. Advanced > File manager kısmından System/App ve System/Priv-app'da ki Eba ve diğer engelleyici (YPGS vs.) uygulamaları kaldırın. Artık özgürsünüz.
YGPS MEB'e ait bir uygulama değil yanlış bilgilendirme olmasın, mediatek işlemcilere özel bir uygulama kaldırılmasına gerek yok.

Arayüzü de şöyle bir şey hatta sanırım bazı cihazlarda mevcutmuş :

https://cdn-images.xda-developers.com/direct/2/4/6/3/7/0/1/allview-p6-quad-ygps.png

Bu sitelerde hiçbir sorun yok. Ben kendim de bu sitelerden yaptım. Kendi romunu millete yutturma o da bi romun çakmasıdır büyük ihtimal. Ben androadam sitesindeki tekniği uyguladım direk kurulumsal cihaz yöneticisini kaldırdım ve çok güzel kullanıyorum tabletimi. Eğer isteyenler öğretmen romunu yükleyebilir başına bela almak isteyenler. Bir de ben bu sitelere senden daha fazla teşekkür ediyorum. Stock rom yüklemek isteyenler turkdevs sitesinde biraz araştırma yapsalar yeter.

Turkdevs, Trapress'dan aldı bunu biliyor musun peki? Scatter'ı ilk biz bulduk. Bizden stock Rom çalındı. Bence bunları söylemeye hakkım var. Sen teşekkür etsen de biz sahtekarlık diyoruz. Aynı senin Baran'a söylediğin gibi. Burada ki insanları bizim yöntemimize yada Rom'u muza ki kesinlikle kopya değildir. Kernel vs. bizzat bizim tarafımızdan yazılmıştır. Çekmeye çalışmıyoruz. İstediklerine gidebilirler, tercih meselesi. Benim sitemim senin yönlendirmeye çalıştığın sahtekar sitelere!

Acaba nasıl çaldırdınız? Bilgisayarı asıl ben icat ettim fakat benden çaldılar.

Ya tamam tartışmaya girmek istemiyorum sizindir. Özür dilerim eyvallah yaptıysanız şu konu için tatışmaya değmez. Uğraşmak istemiyorum artık gına geldi.

Kim yaptıysa çok teşekkür ederim.

YGPS MEB'e ait bir uygulama değil yanlış bilgilendirme olmasın, mediatek işlemcilere özel bir uygulama kaldırılmasına gerek yok.

Arayüzü de şöyle bir şey hatta sanırım bazı cihazlarda mevcutmuş :

https://cdn-images.xda-developers.com/direct/2/4/6/3/7/0/1/allview-p6-quad-ygps.png

Arkadaşım söz konusu ygps meb tarafından editli olduğundan şüphelenildiği için siliniyor. Çoğu kullanıcı konumu açılmasını buna bağlıyor.

Geri
Yukarı