GM e-tab Aktivasyon kodu yok

turanset

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim tabletimi devlet 2011-2012 yılında verdi, öyle boş boş duruyor. Aktivasyon kodu yok ve okul da bilmiyor. Geliştirici Mod falan açamıyorum yani, tüm tuş kombinasyonlarını denedim bir moda falan girdiği yok. Buradaki arkadaşların aksine benim tablet e-tab 4 değil düz. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

@Silinen üye keşke imzanıza yazmak yerine konuşma tarzınızı düzeltebilseniz :) Konuya gelince bir yöntem var ama işe yarar mı, yaramaz mı bilemem. Tabletin şarjını %10 civarlarına getir. Şarj aletini tak-çıkar. Burada maksat tabletin 'pil azalıyor' uyarısı vermesi. Bu uyarıyı alana kadar bekle. Şarj azalıyor uyarısını aldıktan sonra 'tamam' veya 'pil kullanımı' seçenekleri gelecek. Buradan 'pil kullanımını' seçeceksin. Seni ayarlar menüsüne gönderecek. Bundan sonra sana geliştirici olup tablete root atmak kalacak :utanç:

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı