GM E-Tab 5 Aktivasyon Sorunu

Beyler ayni hata bende de vardi. Recovery modda 4 defa sifirladim en sonunda girdi ugrasin oluyor bu arada eba market niye acilmiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
En son yorumu okuduktan sonra denedim recovery modu 3. acilista geldi baslat kismi.

EBA market kapalı aynen.

Beyler 3 kere art arda reset mi attınız yoksa her resetten sonra tableti açmayı mı denediniz?

Resetledikten sonra eba market aciliyor mu?

Eba user kimlik falan filan bir seyler diyor bende de, reset atiyim mi ben de?

Selamün Aleyküm beyler tablet konusunda direkten dönmüş birisi olarak anlatıyorum ben şu şekilde çözdüm:
Beyler sifirladiktan sonra tablete TC'mi girsem de aktive et butonuna basiyordum fakat birden buton ve TC kismi gidiyordu daha sonra baska bir ag uzerinden girmeyi denedim olmadi yine sonra eski agi yine denedim bu sefer oldu ve hatta simdi ayarlardan wifi'yi istedigim gibi acip kapatabiliyorum. Hatta bluetooth sekmesi de geldi ama bi halta yaramiyor. Üstelik eba markete giremiyorum ama fark ettim ki kurumsal cihaz yoneticisi kisminda onceden ismim yaziyordu fakat ismim yok artik ve hala cozum bulamadim. Tableti acmak isteyenler bi denesinler yardimci olabildiysem ne mutlu
Selametle...

Sanmıyorum çünkü ben okulun interneti hiç kullanmadım ama çözüldü...
Ha bu arada unutmuşum yukarıda 10 numaralı hatayı veriyordu java falan bir seyler diyordu sanırım bunlar ebanin sorunlari cunku bizi etkilemedi ama bence bi sorununuz yokken tableti bos yere sifirlamayin cunku eba marketten uyeliginiz siliniyor yani clean master bugı gibi şeylerden mahrum kalırsınız.

Beyler merhaba tekrar ben :)
Bugün tableti yine sıfırlamıştım bi umut ile ama bu sefer kayıt ekranında annemin mobil internetine bağlandım. Sonra tekrar tableti açınca ebaya girdim indiriliyor dedi sonra eba marketi açtı hemen clean master yükleyip birkaç uygulama yükledim siz de bir deneyin belki yararlı olur.

Okullardaki F@tih wifi ağları ile TC vb. girmeden aktif edenler oldu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı