GM etab-5'de eba markete girememe sorunu

Ben Buldum Arkadaşlar
Anlatayim ;
İlk once vpne giriyoruz sifre olustur dicek olustur diyoruz sonra + ya basiyoruz sonra ad olusturuyoruz
Sunucuya de233.vpnbook.com yaziyoruz ad kismini sallayin
Eklendikten sonra kullanici adina
vpnbook sifrede 8uWrepAw girin sonra eba markete baglanacaksiniz eger yaniltma yontemi yapacaksaniz markete girdikten sonra vpni kapatin alinti degildir tamamen bana aittir
kardes cok tesekkurler oldu.

Okuldaki bilgisayar öğretmeni de root atsanız bir şey olmaz dedi. Zaten EBA marketi kandırarak uygulama yükledik diye yeni güncellemeyle dosya yöneticisini de kaldırmışlar. Neyse ki önceden RAR yüklemiştim.

Okuldaki bilgisayar öğretmeni de root atsanız bir şey olmaz dedi. Zaten EBA marketi kandırarak uygulama yükledik diye yeni güncellemeyle dosya yöneticisini de kaldırmışlar. Neyse ki önceden RAR yüklemiştim.
Rar olmasa bile kendi Office uygulamalarıyla da oluyor. Ama Office uygulamasıyla yapabilmek için APK 'yi Chrome üzerinden indirmek lazım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı