Gm Mobile Tab 5 Root veya bilinmeyen kaynaklar

Engin53_

Kilopat
Daha fazla  
Basliktaki gibi ikisinden birini cihazı brick etmeden yapabilen arkadaslar. Okulda bu konudan en iyi anlayan benim arkadaslarima mahcvup olmak istmemiyorum. Yardimlarinizi bekliyorum simdiden tesekkurler

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ücretli olarak yapıyorum. Buna rağmen 2 cihaz brick oldu ve Telpa'dan yazılım atılıp geri getirildi.
CM yöntemini oldukça dikkatli ve tam donanımlı yap. Kablosuz ağ, temiz Windows sistemi vs.

Root atmak disiplin cezası takdir teşekkür alamassın.

Bu arada CM'den kurumsal cihaz yönetiminidevre dışı bıraksan dahi bilinmeyen kaynaklar açılmıyor.
Tabiki Baran kardeşimiz daha iyi bilir.

Bende Settings.odex ve Settings.apk dosyaları var. CM ile Root Explorer üzerinden System/Priv-App dizinine atıp yeniden başlatınca Bilinmeyen kaynaklar geliyor. Yalnız bir risk var. Rootlarken Root_detector.apk'ya yakalanırsanız tablet kitleniyor. Telpa'ya yazılım için gidiyor. Kısaca brick'den farksız oluyor. Dikkat etmek lazım.

Ben ücretli olarak yapıyorum. Buna rağmen 2 cihaz brick oldu ve Telpa'dan yazılım atılıp geri getirildi.
CM yöntemini oldukça dikkatli ve tam donanımlı yap. Kablosuz ağ, temiz Windows sistemi vs.
Neden ki CM yönetiminde dikkat gerektiren ne var ?

Tableti daha demin rootladım ve internetten indirdiğim Setting dosyalarini değiştirdim.
Root atmayı başarana dosyaları atarım.

Rootu başarana settings dosyaları Settings - GM TABLET [E TAB 5].rar.

Merhaba dark , nasıl root atmayı basardın anlatırmısın ?

CM'den kurumsal cihaz yöneticisinin devre dışı bıraktım.
USB Hata Ayıklamayı Geliştirici seçeneklerden açtım.
Daha sonra pc'ye mobogenie'yi indirdin, daha sonra USB kablo ile tableti pcye bağladım mobogenieden root attım.

Hayır, Eba market güncelleniyor herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…