Gm Mobile Tab 5 Root veya bilinmeyen kaynaklar

Ama o zaman sen nasıl CM'yi acabildin ? Eba marketten yontem vardı ama acılmıyor anlatır mısın CM nasıl yukleyebılırım

Eba market olmadan nasil clean master kurabiliyoruz acaba ? Yardim edecek var mi ben clean masteri kursam root aticam ama nasil kurucaz ?

Ayrıca birşeyi merak ediyorum:EBA'sız Clean Master yüklemek pek mümkün değil.Bir risk daha var:EBA'yı güncelliyorlar sanırsam.Eğer bu durumu düzeltirlerse root atmak pek mümkün olmayacak gibi.Başka alternatif bir yol biliyor musunuz ?

Onu da bulurlar ya bi acigini fakat su guncellemeden once root atmak istiyorun eba market acilmiyor ve CM kuramiyorum bakalim artik bekliyorum

Yaklasık 1 yıldır veritabanlarıyla ilgileniyorum Eba'nın bu hatayı kaldırabılecegını sanmıyorum cunku duzeltılecek bır sey degıl veya benım bılmedıgım bıseyler var yani eba market kalkar apk yolunu kaldırmaları için o zaman da tableti alırız bi kıyıya köşeye kaldırırız yapıcak bir şey yok

CM'den kurumsal cihaz yöneticisinin devre dışı bıraktım.
USB Hata Ayıklamayı Geliştirici seçeneklerden açtım.
Daha sonra pc'ye mobogenie'yi indirdin, daha sonra USB kablo ile tableti pcye bağladım mobogenieden root attım.
dediklerinin aynisini yaptim ama root programi cihazi görmüyor usb ayiklama modunu acin diyor ama zaten acik bu arada su an tabletle yaziyorum

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı