Gm Mobile Tab 5 Root veya bilinmeyen kaynaklar

dediklerinin aynisini yaptim ama root programi cihazi görmüyor usb ayiklama modunu acin diyor ama zaten acik bu arada su an tabletle yaziyorum
Bilgisiyainiza kamera olarak baglayin.

Cihaziniza gelebilecek hatadan sorumlu degilim.
Yapacağınız bir hata tabletin brick olmasina ve bozulmasina neden olur.

Mobogenie sorununu biraz araştırdım.Eski sürümü yükleyin.Yeni sürümü birçok kişide sorun çıkartıyor.

Zaten eski sürümü yükliyecektin kusura bakma söylemeyi unuttum.

Şuanlık yok çünkü okul kapalı yani sorun olcağını düşünmüyorum. Herhangi bir sorumlulukta kabul etmiyorum disiplin alınca takdir teşekkür alamıyorsun.
Bence atma ama göz korkutmak için demiş olabilirler.

Sen ne zaman attin kardesm

Hesap makinasi gibi bi ise yaramiyor

Face in falan varsa sana ulasabilcegim link atarmisin bu konu hakkinda sana soracaklarim varda

General Mobile e-Tab 4 verilmişti anneme lisesinden, root atma işlemi çok kolaydı 1 yıl önce rootladım hala kullanıyorum . Bu linkte anlatılan şekilde rootlamıştım hiç sorun olmadı. Ama sorumluluk kabul etmiyorum. [ANA KONU] General Mobile Etab-4 (ROOT,OYUN VS.) - MaxiCep

dediklerinin aynisini yaptim ama root programi cihazi görmüyor usb ayiklama modunu acin diyor ama zaten acik bu arada su an tabletle yaziyorum
Algılaması lazım, kurumsal cihaz yonetıcısını kaldırıp usb hata ayıklamayı acınca tableti resle yine algılamıyorsa usb girişlerinde sorun olabılır degıstır, ayrıca sende EBA Markete giriyor mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…