Gm Mobile Tab 5 Root veya bilinmeyen kaynaklar

@ramazan12345 eğer sürücüleri okutulursa neden olmasın? Ben uğraşıyorum bu konuyla bir süredir.
İşlemci MT8392 bu işlemciyi okutursak hiç uğraşmadan Root atarız. Gerçi kernel 6592 bir deneyelim bakalım.

Hocam şu bilinmeyen kaynakları açmanın bir yolu yokmudur? Rar ve Play Store'nin apklarını indirdim ama kuramıyorum.

root atmadan önce root_detector.apk silmelisiniz bunu silmeden root atınca tablet kendini kilitliyor ve servislik oluyor root atmadan da root_detector.apk silemiyorsunuz anlayacağınız bu tablete root atmak imkansız gibi birşey değmez bence bir de üstüne devlet malına zarardan dava açılıyor... yanaşmayın ben root attım tablet kilitledi kendini.. root yapmadan yapın ne yapacaksanız.....

root atmanın en sağlam yöntemi ise e-tab 5 için mtk6592 scatter dosyası oluşturmak ve cihazdaki romun yedeğini alıp modifiye ederek (eba, root_detector.apk vs arındırarak) cihaza tekrar yüklemek...

Nasıl root attın hocam?
CM yani clean master'ı yükleyip kuruksal cihaz yöneticisini devre dışı bıraktım.
Sonra ayarlardan tablet hakkındadan derleme sürümüne tıkladım 5-6 kez sonra bilgisayara mobogenie'nin 2.2.5 sürümünü pc'ye indirdim ve one click root'a bastım.

CM yani clean master'ı yükleyip kuruksal cihaz yöneticisini devre dışı bıraktım.
Sonra ayarlardan tablet hakkındadan derleme sürümüne tıkladım 5-6 kez sonra bilgisayara mobogenie'nin 2.2.5 sürümünü pc'ye indirdim ve one click root'a bastım.

Tableti istediğin gibi kullanabiliyorsun dimi? Bunun bir riski varmıdır? Riskten kastım tespit edilmesi değil. Tabletin kendini kitleme durumu varmış bildiğim kadarıyla ne zaman rootladın?

bende tableti rootlamayı düşünüyorum kingrootlamı yoksa mobogenie ilemi rootlasam en iyisi hangisi sizce

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı