GM8 GO root atma

akifs_wn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar root hakkında en ufak fikrim yok ancak root atarak telefonun performansının artabileceği söyleniyor farklı uygulamalar ile (işlemci hızını arttırma vs.). Nasıl root atarım acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazın son güncellemesinin tarihi ne ona göre son sürüme uygun TWRP indirmen gerekecek.

Nasıl indireceğim hocam, 5 şubat 2020 gösteriyor en son tarih.
5 Şubat 2020 için TWRP yok galiba. Ama root yüklemek yerine direk GSI ROM kurup ona TWRP yükleyebilirsin. Böylece son sürüm olmasa da çalışır TWRP.

Bu programı indirip çıkan sounucu ss at ona göre GSI ROM linki atacağım. Kurma işlemi ROM'un indirme linkinde yazıyordur diye tahmin ediyorum yazmıyorsa da YouTube'dan bakarsın kolay zaten.

5 Şubat 2020 için TWRP yok galiba. Ama root yüklemek yerine direk GSI ROM kurup ona TWRP yükleyebilirsin. Böylece son sürüm olmasa da çalışır TWRP.

Bu programı indirip çıkan sounucu ss at ona göre GSI ROM linki atacağım. Kurma işlemi ROM'un indirme linkinde yazıyordur diye tahmin ediyorum yazmıyorsa da YouTube'dan bakarsın kolay zaten.
Hocam bunlar mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230304-145428.png
    Screenshot_20230304-145428.png
    142,1 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_20230304-145421.png
    Screenshot_20230304-145421.png
    102,8 KB · Görüntüleme: 46

Gsi rom ile twrp alakasız şeyler 😃. Gsi, system.img kullanır. Twrp ise boot.img veya recovery.img. Gsi rom ile ne alakası var çözemedim.

Gsi rom ile twrp alakasız şeyler 😃. Gsi, system.img kullanır. Twrp ise boot.img veya recovery.img. Gsi rom ile ne alakası var çözemedim.
Vallaha hocam ben hiç anlamam bu tarz işlerden, cihaz çok kötü biraz performansını arttırmak için yapıyorum.

Artar mı onu da bilmiyorum.

TWRP ile kurulmuyor muydu GSI? Bir de Magisk?

Geri
Yukarı