GM8 ROM önerisi

Olmaz.

Ama listede göremedim cihazı.

Gapps'da Google uygulamaları yüklü gelir. Vanillada gelmez. Vanilla kurup sonra elle nikgapps kursan daha iyi olur.

Hocam çok yordum ama Huawei Y7 2019'a MIUI 10 ROM'u kursam sorun olur mu? Bir arkadaşım sıkıntı olur demişti.

Bana hızlı karanlık modu olan bir ROM lazım hocam. Önerir misiniz?
Custom ROM bulamadığımdan GSI ROM yükleyeceksin. Custom ROM'larla aynıdır ama daha kararsız olabilir ve her cihaza yüklenmeyi amaçlar. Detaylara girmeye gerek yok. Önce Treble Info indirip ss at.
Bana hızlı karanlık modu olan bir ROM lazım hocam. Önerir misiniz?
Hocam bu cihaza Huawei'nin bazı şeyleri yüzünden bootloader açmak zormuş. XDA'da İngilizce yazıda konu açarak belki yardım alabilirsin. Ben bilmiyorum.

Son düzenleme:
Custom ROM bulamadığımdan gsı ROM yükleyeceksin. Custom ROM'larla aynıdır ama daha kararsız olabilir ve her cihaza yüklenmeyi amaçlar. Detaylara girmeye gerek yok. Önce treble ınfo indirip SS at.

Hocam bu cihaza Huawei'nin bazı şeyleri yüzünden Bootloader açmak zormuş. XDA'da İngilizce yazıda konu açarak belki yardım alabilirsin. Ben bilmiyorum.

Bootloader kilidini dayımın arkadaşı ile açtık. Gsı ROM'u TWRP ile kuracağım değil mi?

Bir bakayım hocam sarjı bitti cihazın.
TWRP'siz de kurabilirsin. Huawei cihazlarda çalışıyor mu bilmiyorum ama bootloadera girip ADB'den (önce cihazın USB sürücülerini yükle) fastboot flash system (ROM'un ismi).img (parantezsiz) komutu ile kuruluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı