Çözüldü GM8 WhatsApp Durduruldu Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Ablam bana sormadan gitmiş General Mobile'ın GM8 cihazını almış. WhatsApp durduruldu hatası alıyormuş. WhatsApp bile çalıştırmaktan aciz cihaz :)

Güncelleme: WhatsApp kaldırıp WhatsApp Business kurun, çözülüyor.

Çözüm için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz lakin ben denemedim GM8 cihazda. Deneyen iki arkadaş işe yaramadığını belirtti. Bu bağlamda konu başlığından "Çözüm" ibaresini kaldırdım.
  • Öncelikle yazılım güncellemesi var mı diye bakın. Bunun için Ayarlar > Sistem > Sistem güncellemesi yolunu takip edebilirsiniz.
  • Eğer güncelleme yoksa Google Play Store'a girin ve burada güncelleme var mı diye bakın. WhatsApp'a güncelleme gelmiş olabilir.
  • WhatsApp güncel olmasına rağmen çalışmıyorsa ayarlarını sıfırlamanız gerek. Bunun için Ayarlar > Uygulamalar'a gidin.
    • WhatsApp'ı seçin ve Verileri Temizle ile Önbelleği Temizle deyin:

Verileri temizle.jpg

Son düzenleme:
Galiba bu GM telefonlarında benim şansım yaver gitmiş. GM 4G ilk çıktığı zaman almıştım hala taş gibi sağlam ama bu kadar kullanıcı şikayetlerinden sonra daha bu markaya bulaşmam.

Galiba bu GM telefonlarında benim şansım yaver gitmiş. GM 4G ilk çıktığı zaman almıştım hala taş gibi sağlam ama bu kadar kullanıcı şikayetlerinden sonra daha bu markaya bulaşmam.
Sağlam şekilde kullanıyorsun cihazı bir sıkıntı yok. Yorumlardan sonra kullanasın gelmiyo sağlam şeydeki heveside kırıyorlar arkadaş.

Benim babam da bana sormadan gider laptop alır. Sonra neden takılıyor diye kafamın etini yerdi. 3 yıldır görüşmüyorum kendisiyle yine bana sormadan gitmiş Reeder telefon almış. J7 core bile ondan daha iyi. heheheh Dün öğrendim servise vermiş telefonu. Elin oğlu acımaz patronu hangi telefon satılacak dediyse onu ballandıra ballandıra anlatırlar. Hiç düşünmezler karşısında ki adam o parayı nasıl kazandı ne dertleri var vs. Geçmiş olsun. Hayırlı da olsun. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı