Gmail adresi neden noktalı gözüküyor?

Arslanbabus

Picopat
Daha fazla  
Google Gmail adreslerinde noktanın önemi olmadığını söylüyor ama benim Gmail uygulamamda neden mail adresim noktalı çıkıyor bilen var mı?

IMG_8880.jpeg

Gmail hesabı oluştururken kullanıcı adında nokta kullanmana izin veriliyor, öyle almışsın. Senin durumunda noktanın önemi yok.

Son düzenleme:
Gmail hesabı oluştururken kullanıcı adında nokta kullanmana izin veriliyor, öyle almışsın. Senin durumunda noktanın önemi var mı emin değilim.
normalde noktanın önemi yok diyor ama gmail uygulamasında noktalı gözüküyor bunun nedenini anlamadım

Normalde noktanın önemi yok diyor ama gmail uygulamasında noktalı gözüküyor bunun nedenini anlamadım.
Hesabı oluştururken kendin eklemişsin noktayı. Google'ın bahsettiği durum [email protected]'a giden e-postaların [email protected]'a yönlendirildiği. Senin durumunda da e-postalar noktalı e-postana (fotoğraftaki) yönlendiriliyor diye düşünüyorum. Yani birnevi o e-posta adresinin noktasız haline de sahipsin diyebiliriz.

Gmail adreslerinde noktanın bir önemi yok. Benim mail adresim noktalı mesela. Ama noktasız olarak birisi ısrarla her yere benim mailimi veriyor. Adamın banka ekstreleri, faturaları bana geliyor sürekli bu yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı