Gmail hesabı nasıl kurtarılır?

oguzyarar35

Femtopat
Daha fazla  
Gmail hesabımın şifresini biliyorum girdikten sonra benden telefonuma kod göndereceğini o kodu yazmamı istiyor fakat benim o kullandığım numara kapalı ve ona SMS gitmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim? Çok önemli, mailim hattımı açamıyorum da TL yükleyemiyorum numarama.

başka kurtarma yolu yok, epic games e girsem yeter telefonum apple onda mail kısmında mailim açık ordan bir seyler yapamaz mıyım?

Google'a başvurun

Gmail hesabımın şifresini biliyorum girdikten sonra benden telefonuma kod göndereceğini o kodu yazmamı istiyor fakat benim o kullandığım numara kapalı ve ona SMS gitmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim? Çok önemli, mailim hattımı açamıyorum da TL yükleyemiyorum numarama.

Google'a yazın probleminizi hocam, iki aşamalı güvenliği açtıysanız başka şekilde çözemezsiniz.

Bir nevi aynı sorundan muzdaribim telefona kod geliyor giriyorum sonra giriş yapamadığım mailime gelen kodu istiyor :D başka yöntem diyorum gerektiği kadar bilgiyi girmediniz diyor loopta kaldım RDR2 mailim artık Allah'a emanet.

O zaman Apple'da Google ayarlara girip iki aşamalı doğrulamayı iptal etmeyi denediniz mi?

Veya telefon numaranızı değiştirmeyi ayarlardan?
iphone un mail uygulamasında açık şuan mailim gelen mailleri görebiliyorum ama onda ayar kısmı yok ben bulamadım ya da epic games de benim 50 tane falan oyun var mailimle giris yapmam lazım yapamıyorum ya

ooo beyler mail adresimi direk epic games ile giriş yap kısmından girince epic hesabıma girebildim oh çok iyi oldu be

Son düzenleme:

Geri
Yukarı