Gmail hesabım çalındı

Tabii ki var fakat illaki kanıt olarak bir şeyler göstermişlerdir videolarında yüzün vs. var mı?

1-Google hesap kurtarma sayfasına gidin: Google Hesapları
2-e-posta adresi veya telefon numaranızı girin ve “ileri”yi tıklayın.
Hatırladığınız son şifreyi girin ve “ileri”ye tıklayın.
Google daha sonra kayıtlı cihazınıza bir istem göndererek bu kişinin siz olduğunuzu doğrulamanızı isteyecektir. İstemi açın ve “evet, benim“i seçin.
Ardından, Google'ın siz olduğunuzu doğrulaması için 6 saat beklemelisiniz.
Daha sonra e-postanıza bir şifre sıfırlama bağlantısı gönderilecektir.
Son kullandığınız Google şifrenizi hatırlamıyorsanız, Google hesabım çalındı sorununu çözmek için sonraki yöntemi kullanın.

Hâlâ hesap kurtarma sayfasındayken, Google'ın bu kişinin siz olduğunuzu doğrulaması için telefonunuza bir istem göndermesi için “başka bir yol dene”yi tıklayın. Telefonunuzda, istemi açın ve “evet, benim”i seçin.
Google, hesabınıza girmeye çalışan kişinin siz olduğunuzu doğrulayacak ve 6 saat sonra size bir şifre sıfırlama bağlantısı gönderecektir.
Google'dan istem almak için herhangi bir cihaz kaydetmediyseniz, sonraki yöntemi deneyin. Şu şekilde bir rehber buldum denemekten zarar gelmez.

Dediğini yaptım ama daha fazla ileriye gidemedim şöyle bir hata alıyorum.
Ek Açıklama 2023-04-22 222910.png

Dediğini yaptım ama daha fazla ileriye gidemedim şöyle bir hata alıyorum.
Eki Görüntüle 1751030
Youtube için satılan güvenlik usb lerindenmi satın aldın?

sizinle aynı sorunu yaşayan birine google çalışanı şu şekilde yardımcı olmuş. birde burdan dene olmazsa malesef ticket açıp beklemekten başka yapabiliceğin bişey yok.

Bu probleminizle ilgili Google Forum'a ulaştığınız için teşekkür ederim. Hesabınız çalınıp kurtarma e-postası ve telefon numarası değiştirilmiş olsa bile güvenlik sorusu olarak sorulan hesabın ilk açılış tarihi ve son kullandığınız şifre gibi hesap kurtarma sorularının değiştirilmesi mümkün değildir. Aşağıdaki adımları izleyerek tekrar hesabınızı kurtarmanızı öneririm. Sorulan tüm sorulara olabildiğince doğru yanıtlamanız çok önemlidir.
1. Adım: g.co/recover adresinden Hesap Kurtarma Aracı'nı ziyaret edin.
2. Adım: Şu anda oturum açmış olduğunuz cihazdan veya daha önce hesapla kullandığınız cihazdan kurtarma işlemini gerçekleştirmenizi öneririz.
3. Adım: Kurtarma seçenekleri ayarladıysanız bunları kullanmanız istenecektir.
4. Adım: Tüm soruları bilginiz dahilinde en iyi şekilde yanıtlayın. Soruları cevaplamanız istenmeden önce kurtarma seçeneklerine hâlâ erişiminiz olduğundan emin olmak için size bir doğrulama kodu gönderilir.
5. Adım: Herhangi bir kurtarma seçeneği ayarlamadıysanız size ulaşmak için kullanabileceğimiz bir iletişim e-posta adresi sağlamanız istenecektir. İletişim e-posta adresine bir doğrulama kodu gönderilecektir.
6. Adım: Doğrulama kodunu dikkatlice ekrana girin.
7. Adım : "Bu kişinin siz olduğunu doğrulayamadık" diyen bir mesaj alırsanız, "1. Adım"a dönerek kurtarma işlemini tekrar denemeniz gerekir. Lütfen olabildiğince fazla bilgi verin.
Hesabınızı kurtarmak için izleyebileceğiniz tek yolun bu olduğunu lütfen unutmayın. Bu adımlardan herhangi birini tamamlamada sorun yaşarsanız, Yardım Merkezimizde hesap kurtarma adımlarını tamamlamak için ipuçlarını bulabilirsiniz.

Hesabınızın güvende kalmasını sağlamakla ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen Hesap Güvenliği Kontrol Listemize bakın.

Teşekkürler,
Celilcan

Son düzenleme:
tabiki var fakat illaki kanıt olarak bişeyler göstermişlerdir videolarında yüzün vs. varmı

1-Google Hesap Kurtarma sayfasına gidin: Google Hesapları
2-E-posta adresi veya telefon numaranızı girin ve “İleri”yi tıklayın.
Hatırladığınız son şifreyi girin ve “İleri”ye tıklayın.
Google daha sonra kayıtlı cihazınıza bir istem göndererek bu kişinin siz olduğunuzu doğrulamanızı isteyecektir. İstemi Açın ve “Evet, benim“i seçin.
Ardından, Google’ın siz olduğunuzu doğrulaması için 6 saat beklemelisiniz.
Daha sonra e-postanıza bir şifre sıfırlama bağlantısı gönderilecektir
Son kullandığınız Google şifrenizi hatırlamıyorsanız, Google hesabım çalındı sorununu çözmek için sonraki yöntemi kullanın.

Hâlâ Hesap Kurtarma sayfasındayken, Google’ın bu kişinin siz olduğunuzu doğrulaması için telefonunuza bir istem göndermesi için “Başka bir yol dene”yi tıklayın. Telefonunuzda, istemi açın ve “Evet, benim”i seçin.
Google, hesabınıza girmeye çalışan kişinin siz olduğunuzu doğrulayacak ve 6 saat sonra size bir şifre sıfırlama bağlantısı gönderecektir.
Google’dan istem almak için herhangi bir cihaz kaydetmediyseniz, sonraki yöntemi deneyin. şu şekilde bir rehber buldum denemekten zarar gelmez
dediğini yaptım ama daha fazla ileri gidemedim şu şekilde bir hata alıyorum ne yapacağım bilmiyorum
Ek Açıklama 2023-04-22 222910.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı