Gmail hesabım çalındı

Omer Ç

Picopat
Daha fazla  
Yıllardır kullandığım içinde fotoğraf dolu olduğu bir Gmail hesabım çalındı çalan kişi şifreyi değiştirmiş üstüne gitmiş kurtarma e postası eklemiş. Ben bu hesabı kurtarmanın hiçbir yolu yok mudur? Sizce yapmadığım şey kalmadı bari kapatsalar Gmail'i fotoğrafları görmese çalan kişi nasıl alabilirim ben bunu geri?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır kullandığım içinde fotoğraf dolu olduğu bir Gmail hesabım çalındı çalan kişi şifreyi değiştirmiş üstüne gitmiş kurtarma e postası eklemiş. Ben bu hesabı kurtarmanın hiçbir yolu yok mudur? Sizce yapmadığım şey kalmadı bari kapatsalar Gmail'i fotoğrafları görmese çalan kişi nasıl alabilirim ben bunu geri?
Telefon numaranız ekli miydi ve eski şifrenizi hatırlıyor muydunuz?

Google bu tür konularda bir şey yapmıyor. Otomatik kurtarma sistemi dışında ulaşabileceğiniz bir ticket veya numaraları yok müşteri destek hattı olarak.

Birkaç sorum olacak. Hesabınızda iki aşamalı doğrulama vs. yok muydu? Genelde hangi cihazlardan veya tarayıcılardan mailinize giriş yapıyorsunuz? Sebebi ne olabilir onu merak ediyorum da.

Telefon numaranız ekli miydi ve eski şifrenizi hatırlıyor muydunuz?

Yok eski şifremi hatirliyorum ama 3 ana parolam var zaten 3'ünden birini koydum.

Birkaç sorum olacak. Hesabınızda iki aşamalı doğrulama vs. yok muydu? Genelde hangi cihazlardan veya tarayıcılardan mailinize giriş yapıyorsunuz? Sebebi ne olabilir onu merak ediyorum da.

Ben maili karantina döneminde çaldılar ben o zamanlar yedek maili kullandığım için haberim bile yoktu olaydan ve çalınan mailide tablette hat olmadığını için doğrulama koduda alamıyordum maalesef tamamen savunmasız bir şekilde aldılar en az 120 kere desteğe başvurdum geri dönmediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı