Gmail hesabım çalındı

Hocam bütün yollar kapatılmış ticket açmak dışında seçenek kalmıyor gibi duruyor. İllegal yollar dışında.
Ama bu Steam gibi bir şey değil ki yani ticket ile ne söyleyebilir? Ad soyad, doğum tarihi, eski diğer e-posta dışında başka ne kanıt sunabilir? Ya da bunlar yeterli mi? Mesela Steam olsa alışveriş yaptığı kartın son 4 hanesi falan bilgiler verebilirdi.

Ticket normalde etiket, bilet anlamına gelir

Ticket atmanız gerekiyor.

Bu arkadaşın ve benim söylediğime göre destek anlamına gelir
Yani ben ticket aç derken destek aç diyiyorum

Ama bu Steam gibi bir şey değil ki yani ticket ile ne söyleyebilir? Ad soyad, doğum tarihi, eski diğer e-posta dışında başka ne kanıt sunabilir? Ya da bunlar yeterli mi? Mesela Steam olsa alışveriş yaptığın kartın son 4 hanesi falan bilgiler verebilirdi.

Bunları sorabilir eğer e-postası kayıtlı ise

Olmuyor hocam hesabımı kurtar dediğimde değiştirdiği hesaba gidiyor doğrulama.

2 senedir bu Gmail'i kullanmıyorum. Sanırsam bir blogger sitemin iletişim mailiydi. Görünce hatırladım maili. Ama sonuçta benim tarafımdan açıldı. Beni tehlikeyle atabilir.

Ama arkadaşımız bu mesajında Steam'i bağlamamış gibi duruyor.

Ama bu Steam gibi bir şey değil ki yani ticket ile ne söyleyebilir? Ad soyad, doğum tarihi, eski diğer e-posta dışında başka ne kanıt sunabilir? Ya da bunlar yeterli mi? Mesela Steam olsa alışveriş yaptığı kartın son 4 hanesi falan bilgiler verebilirdi.

Ama hesabı bağlayıp başka bir yerde alışveriş yaptıysa olabilir
Dediğin diğer verilerde varsa da olabilir

Son düzenleme:
Ticket ne demek hocam.

Hocam hesabı açarken oturduğunuz evden taşınmadıysanız. Hesabı kurtarma ihtimaliniz düşük, Google üzerinden destek ekibine mail yazarak durumu detaylıca anlatın. Zaten hesabı açtığınız zaman IP adresiniz ile şu anki bulunduğunuz IP adresi eşleşiyorsa, destek ekibi size yardımcı olacaktır.

Hocam bütün yollar kapatılmış ticket açmak dışında seçenek kalmıyor gibi duruyor. İllegal yollar dışında.

İllegal yollar zor, değersiz bir hesap için para dökmesine gerek yok, içinde tabii ki de ne kadar bilgi var onu bilmiyorum.

Hocam Epic Games kullanıyor musunuz?

Epic Games üzerinden biraz zor denk gelir genellikle yüksek mevlada olan içerik bilgilerine bakıyorlar.

Hocam hesabı açarken oturduğunuz evden taşınmadıysanız. Hesabı kurtarma ihtimaliniz düşük, Google üzerinden destek ekibine mail yazarak durumu detaylıca anlatın. Zaten hesabı açtığınız zaman IP adresiniz ile şu anki bulunduğunuz IP adresi eşleşiyorsa, destek ekibi size yardımcı olacaktır.

İllegal yollar zor, değersiz bir hesap için para dökmesine gerek yok, içinde tabii ki de ne kadar bilgi var onu bilmiyorum.

Epic Games üzerinden biraz zor denk gelir genellikle yüksek mevlada olan içerik bilgilerine bakıyorlar.
Sadece taşınması değil, internet servis sağlayıcısını da değişse yine bambaşka IP adresi olur. Bence başka çözümler olmalı. Ad, soyad, doğum tarihi sonra ne bileyim Google Play'den ücretli bir şey aldıysa onun bilgisi vs.

Zaten o da yalanlanmış ben sadece bir ihtimal ondan kaynaklandığını dile getirdim.

Son düzenleme:
Zaten o da yalanlanmış ben sadece bir ihtimal ondan kaynaklandığını dile getirdim.

@batuzbk İhtimal öne sürüyorum ve sen sadece beğenmedim emojisi atıyorsun. Umarım gerçekten sağlam bir hacklenme olur da sende gelip burada yardım konusu açarsın da bende sana 1 kuruş yardım etmem.
Hocam kafaya takmayın insanları, bana tonlarca kişi beğenmedi emojisi atıyor deli olduğum için. insanlar kendilerinden farklı gördükleri kişileri dışlarlar tarih boyunca bu hep böyle oldu.

@batuzbk ihtimal öne sürüyorum ve sen sadece beğenmedim emojisi atıyorsun. Umarım gerçekten sağlam bir hacklenme olur da sende gelip burada yardım konusu açarsın da bende sana 1 kuruş yardım etmem.

benim öyle dertlerim olamaz merak etme de niye bu kadar sinirlendin anlamadım kötü dileklerde bulunmuşsun bir de ne gerek var. kalbin kırıldıysa özür dilerim.

Benim öyle dertlerim olamaz merak etme de niye bu kadar sinirlendin anlamadım kötü dileklerde bulunmuşsun bir de ne gerek var. Kalbin kırıldıysa özür dilerim.

Bende sert çıkıştığım için özür dilerim. Ancak bu aralar Epic olayları döndüğü için sordum sende öyle emoji atınca boşluğuma geldi.

Geri
Yukarı