Gmail hesabım çalınmış olabilir mi?

Relax ol Kanka

Centipat
Daha fazla  
Az önce Play Store'de dolaşırken fark ettim. Yükle kısmında 2 seçenek çıkıyor, 2. seçenek de benim veya yakın çevremin daha önce kullanmadığı cihaz modeli gözüküyor (Redmi Note 9) ve Gmail'ime baktığımda icerik.net ve Reddit gibi platformlarda bildirim geldiğini gördüm (ikisini de kullanmıyorum) fakat Gmail'e giriş yapıldı gibi mailler yok. Ne yapmalıyım?

Screenshot_20230711-210544_Google Play Store.jpg

Son düzenleme:
Şifre değişip 2 adımda doğrulamayı açabilirsiniz. Google hesabım kısmında hesabınıza bağlı cihazları görebiliyorsunuz. Oradan yabancı cihazı görüp kaldırabilirsiniz. Hesabım kısmına ayarlardaki Google sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Evinizde Redmi telefon var mı? Bende de buna çok benzer bir şey çıkıyor ancak evimde Redmi telefonu olan biri var. Ve benim mail adresime giriş yapmış.

Büyük ihtimal ailemden birinin telefonundan dolayı bende var. Zaten kayıtlı cihazlarımdada var Redmi.

Evinizde Redmi telefon var mı? Bende de buna çok benzer bir şey çıkıyor ancak evimde Redmi telefonu olan biri var. Ve benim mail adresime giriş yapmış.
Var fakat modeli Redmi note 11 resimdekini google'da arattığımda redmi note 9 diye gördüm
Şifre değişip 2 adımda doğrulamayı açabilirsiniz. Google hesabım kısmında hesabınıza bağlı cihazları görebiliyorsunuz. Oradan yabancı cihazı görüp kaldırabilirsiniz. Hesabım kısmına ayarlardaki Google sekmesinden ulaşabilirsiniz.
Birazdan deniyorum

Gmail Hesaplar Hesabınızı yönetine girin Güvenlikde girilenler yazıyor

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-11_195308430.png
    resim_2023-07-11_195308430.png
    24,5 KB · Görüntüleme: 28
Kendi cihazlarım dışında cihaz yok, vpn kullanarak apk yüklemiştim bu yüzden olabilirmi?

Yeni konular

Geri
Yukarı