YouTube hesabım çalınmış olabilir mi?

Bugün bana bir mail geldi YouTube tarafından.

Eki Görüntüle 1518621

Ve hiç izlemediğim kanalların videosuna yapılmış ve 1 tane falanda değil 3-4 tane sonra tanımadığım kanallara abone olunuyor. 1-2 falan çok değil bir de hiç başko konumdan giriş yapıldı diye bir mail almadım.

Hocam şifreyi değiştirdiğinizi varsayıyorum peki bu şifreyi kim bulduğunu düşündünüz mü? Herhangi birbiri gelipte şifrenizi bulamaz internetten bir dosya indirmediğinize emin misiniz? Eklenti indiririrseniz indirdiğiniz virüslü dosyanın virüslü veya virüssüz olduğunu eklenti çözemez ve eklentiyi silmenize gerek yok Kaspersky gibi bir tarayıcının kendisini indirip tarama yapmanızı öneririm.

Hocam şifreyi değiştirdiğinizi varsayıyorum peki bu şifreyi kim bulduğunu düşündünüz mü? Herhangi birbiri gelipte şifrenizi bulamaz internetten bir dosya indirmediğinize emin misiniz? Eklenti indiririrseniz indirdiğiniz virüslü dosyanın virüslü veya virüssüz olduğunu eklenti çözemez ve eklentiyi silmenize gerek yok Kaspersky gibi bir tarayıcının kendisini indirip tarama yapmanızı öneririm.

Ben Kaspersky'ı indirdim taradım bulmadı bir şey eklentileri sildim şimdi de YouTube ve Discord şifremi değiştirdim ve devam ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı