Gmail hesabıma giriş yapamıyorum

famous

Hectopat
Yer
ANTALYA
Daha fazla  
Meslek
Twitter
Hesabımda telefonum ve kurtarma e-postam kayıtlı hepsini doğruluyorum ancak Gmail'imi oluşturduğum tarihi bilmiyorum, bu yüzden giriş yapamıyorum.
Hesabımın şifresini bilmiyorum şifra sıfırlamaya gittiğim zaman bu olay oluyor ve sadece oluşturulma tarihini bilmediğim için şifremi sıfırlayamıyorum.

Son düzenleme:
Eskiden hangi bilgisayarda veya cihazda kullanıyorsan oradan sıfırlamayı dene Google bunu önemsiyor. Senin sorunun bir benzerini yaşadım eski bilgisayardan şifre sıfırlama talebinde bulunarak sorunu çözdüm Google form da konu açtım o da yardımcı olmadı.

Kurtarma epostan olduğu için senin işini kolaylaştıracaktır, ayrıca üst üste şifre sıfırlama talebinde bulunma.

Sağ üstte turuncu Yeni Konu bağlantısına tıklayıp sorununu bildiren konuyu açman yeterli.

Eskiden hangi bilgisayarda veya cihazda kullanıyorsan oradan sıfırlamayı dene Google bunu önemsiyor. Senin sorunun bir benzerini yaşadım eski bilgisayardan şifre sıfırlama talebinde bulunarak sorunu çözdüm Google form da konu açtım o da yardımcı olmadı.

Kurtarma epostan olduğu için senin işini kolaylaştıracaktır, ayrıca üst üste şifre sıfırlama talebinde bulunma.

Sağ üstte turuncu Yeni Konu bağlantısına tıklayıp sorununu bildiren konuyu açman yeterli.
Hesabımı kurtar diyorum son şifremi yazıyorum telefonuma onay gidiyor evete basıyorum numaramı soruyor tamamını yazıyorum en son maili oluşturduğum tarihi soruyor onu bilmediğim için hesabın sahibi olduğunuzu doğrulayamadık diyor mail attım aynı dönüş oldu.

Ben hesap kurtarma tarihini bildiğim halde bana şifremi vermediler, sonra hesaba eskiden girdiğim cihazdan girerek şifremi sıfırlayabildim.
Diğer ticketlara baktığımda Google yardım formundaki kurtarma e-postası olanlara sıfırlama bağlantısı yollamışlar.

Ben hesap kurtarma tarihini bildiğim halde bana şifremi vermediler, sonra hesaba eskiden girdiğim cihazdan girerek şifremi sıfırlayabildim.
Diğer ticketlara baktığımda Google yardım formundaki kurtarma e-postası olanlara sıfırlama bağlantısı yollamışlar.
Bana tam tersi herşeyim onaylı olmasına rağman hesabın sahibi olduğunuzu onaylayamadık dediler neyseki bugün şifremi hatırladım ve giriş yaptım oysaki gmail hesabımdan tarayıcıma yetki vermiştim ona rağmende onaylamadılar demekki hesabım calınsa giriş yapamayacağım yardımınız için teşekkürler sorunum çözülmüştür.

Hayırlı olsun, hesabını aldığına göre kurtarma seçeneklerini tekrar gözden geçir gelecekte tekrar başın ağrımasın, Google'ın katı ve saçma bir politikası işte.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı