Gmail hesabıma giriş yapılmış olabilir mi?

SLAYER15

Hectopat
Dün akşam Gmail son etkinliklerimde dün saat 05.45'te mobilden, 05.58'de ise 2 defa tarayıcıdan girdiğim gözüküyor. Mobildeki IP adresi modeme ait değil fakat mobil veriye ait olabilir, bilemiyorum. 2 defa tarayıcıdan giriş yapılan IP adresi ise benim şu anki IP adresim ile aynı. Ayrıca mobilden bir uygulamaya izin verildiği gözüküyor. Fakat bu işlemler bana ait değil. Ayrıca benim bilgisayarımdan girdiğimde IP adresinin yanında gözüken yıldız bunlarda gözükmüyor. Ne yapmalıyım? Bir zararlı yazılım olabilir mi? Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Bütün hesaplardan çıkış yapın ve şifrenizi değiştirin.
2 adımlı doğrulama da ekleyebilirsiniz.
İlk işlemi zaten yaptım ve girerken zaten telefondan girişi onaylamam gerekiyor. Fakat benim IP adresim üzerinden, benim kesinlikle giriş yapmadığıma emin olduğum bir anda giriş yapılmış giriş gözüküyor. Ve bilgisayardan baktığımda bu cihaz olan IP adreslerinin yanında yıldız sembolü var fakat onlarda yok. Ve tarayıcı girişinden 13 dakika önce mobilden giriş de var. Bu yüzden tam güvende hissedemiyorum. Benim IP adresim üzerinden nasıl yapılmış olabilir? Bilgisayar kapalıydı zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı