Gmail hesabına biri girdi

Şu konumda giriş yapıldı diye mail geldiği an girdim ve şifreyi değiştirmekten önce maili silmek geldi aklıma okonumda tanıdığım kişilerden birine de yazdım bilgisi olmadığını söyledi daha önce bir arkadaşım mail üzerinden sorun yaşamıştı o korkuyu yaşadım bir an.

Şu konumda giriş yapıldı diye mail geldiği an girdim ve şifreyi değiştirmekten önce maili silmek geldi aklıma okonumda tanıdığım kişilerden birine de yazdım bilgisi olmadığını söyledi daha önce bir arkadaşım mail üzerinden sorun yaşamıştı o korkuyu yaşadım bir an.

Mailinin ekran görüntüsünü çekip atar mısın?

Atamam çünkü maile giriş yapamıyorum şu an oturum kapatıldı yazıyor sadece hocam kurtarma e postasının gelmesini bekliyorum.

Nasıl kullanıldığını nereden öğrenebilirim şu an mail hesabına benim de erişimim yok çünkü.

Kaspersky antivirüs yazılımı, virüsleri tespit ediyor. Kaspersky Ücretsiz antivirüs indirin | Kaspersky buradan "indir" seçeneğine tıklayınız.

1714417509959.png

Bende yüklü olduğu için maalesef kurulumunu gösteremiyorum. Alttaki video ya da Yoputube'dan Kaspersky kurulumu yazınız çıkar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı