Gmail hesabında gelen kutusu devamlı boş

refikilhan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Bu günlerde bilgisayarımda sorun bitmiyor, bir sorunu düzeltirsem hemen arkasında yeni sorun başlıyor.
Bu defada Gmail hesabımda gelen kutusu devamlı boş, hesaba gelen mailler sadece tüm postalarda toplanıyor. Ne yapsam çözüm bulamadım. Bu sorun nasıl çözülür.

Muhtemelen arşivle seçeneğini seçmişsiniz :)
Arşivle seçeneğini kullandığınız iletiler gelen kutusundan çıkarak Tüm Postalar sekmesinde görünür.
Tüm postalar sekmesinde görebiliyorsanız, işaretleyerek tekrar gelen kutusuna taşıyabilirsiniz.

Muhtemelen arşivle seçeneğini seçmişsiniz :)
Arşivle seçeneğini kullandığınız iletiler gelen kutusundan çıkarak Tüm Postalar sekmesinde görünür.
Tüm postalar sekmesinde görebiliyorsanız, işaretleyerek tekrar gelen kutusuna taşıyabilirsiniz.

Çok sağ ol dostum, dün hep maillerim nerede diye aradım sonunda tüm postalarda bulabildim, tüm postalar sekmesinde olanlar orada kalsın ama bundan sonra gelen maillerimin gelen kutusuna düşmesi için ne yapmam gerek, çünkü ben çok aradım, arşivle şeçeneği ya yok ya da ben bulamıyorum,

Son düzenleme:
Arşivle seçeneği siz gelen postaya sağ tıkladığınızda görüntülenebilir. Bildiğim kadarı ile aç kapa gibi bir seçeneği yok. Siz denediniz mi kendinize başka hesaptan mail atmayı? Gelen kutusuna düşmüyor mu?
Çok sağ ol dostum, dün hep maillerim nerede diye aradım sonunda tüm postalarda bulabildim, tüm postalar sekmesinde olanlar orada kalsın ama bundan sonra gelen maillerimin gelen kutusuna düşmesi için ne yapmam gerek, çünkü ben çok aradım, arşivle seçeneği ya yok ya da ben bulamıyorum,

Arşivle seçeneği siz gelen postaya sağ tıkladığınızda görüntülenebilir. Bildiğim kadarı ile aç kapa gibi bir seçeneği yok. Siz denediniz mi kendinize başka hesaptan mail atmayı? Gelen kutusuna düşmüyor mu?

Sonunda başardım dostum. Gmail ayarlarda. Filtreler ve engelllenen adresler bölümünde, eşleştirme yapmışım, tüm sorun bundan kaynaklanıyormuş, bunu silince her şey normale döndü.

Geri
Yukarı