Gmail hesabında virüs olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Seni biraz rahatlatalım o zaman :D

Öncelikle E-posta hesabının virus kapma ihtimali yok çünkü öyle bir şey yok :D

O linklere tıklamadığın sürece sıkıntı yok.

Bilgisayarına zararlı yazılım girmesin istiyorsan Kaspersky kurabilirsin. Tarama için MalwareBytes ve Hitman Pro kurabilirsin.

CCleaner ile Kayıt defteri- Disk- Gereksiz dosyalar-klasörler temizliği yapabilir, tarayıcındaki zararlı veya istediğin çerezleri silebilirsin.

Bu kadar yani. Sürekli hesap değiştirmenin, format atmanın hiçbir mantığı yok :D

Son düzenleme:
İlk önce çok teşekkürler. Şöyle açıklıyım. Ben videoları telefondan izliyorum ve linkleri o telefondan tıkladığımı hissettim. :D Pc'de bir şey yapmadım. Sadece o e posta telefondayken virüs kaptığını düşünüyorum. O e postayla pc'den giriş yaptığım için de pc'nin virüs kaptığını düşünüyorum. Evet saçma ama durduramıyorum.

E posta içinde önemli bir şeyin yoksa dert etmeye gerek yok :) Çok kafana takıyorsan Çift taraflı koruma var bir girişim olursa telefona geliyor zaten. Kafan rahatlar en azından. Diğer öneriler zaten yukarıda verilmiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı