Gmail hesabında virüs olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Anlatsam bile çok saçma bulacaksınız. Yorumunuz için teşekkür ederim yine de.
Saçmaysa kafaya takmaya gerek yok, bilgisayarında virüs olduğundan şüpheleniyorsan Kaspersky kurarsın taratırsın. Bir şey çıkmadıysa sorun yok demektir. Gerisini düşünmeye, kafa yormaya gerek yok.

Seni biraz rahatlatalım o zaman

Öncelikle E-posta hesabının virus kapma ihtimali yok çünkü öyle bir şey yok

O linklere tıklamadığın sürece sıkıntı yok.

Bilgisayarına zararlı yazılım girmesin istiyorsan Kaspersky kurabilirsin. Tarama için MalwareBytes ve Hitman Pro kurabilirsin.

CCleaner ile Kayıt defteri- Disk- Gereksiz dosyalar-klasörler temizliği yapabilir, tarayıcındaki zararlı veya istediğin çerezleri silebilirsin.

Bu kadar yani. Sürekli hesap değiştirmenin, format atmanın hiçbir mantığı yok

Son düzenleme:
İlk önce çok teşekkürler. Şöyle açıklıyım. Ben videoları telefondan izliyorum ve linkleri o telefondan tıkladığımı hissettim. Pc'de bir şey yapmadım. Sadece o e posta telefondayken virüs kaptığını düşünüyorum. O e postayla pc'den giriş yaptığım için de pc'nin virüs kaptığını düşünüyorum. Evet saçma ama durduramıyorum.

E posta içinde önemli bir şeyin yoksa dert etmeye gerek yok Çok kafana takıyorsan Çift taraflı koruma var bir girişim olursa telefona geliyor zaten. Kafan rahatlar en azından. Diğer öneriler zaten yukarıda verilmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…