Gmail hesap bilgileri unutuldu

whooop

Femtopat
Merhaba Gmail'deki telefona erişimim var ancak şifreyi unuttum ve telefona gelen kodu girdigimde Gmail'ime yani kurtarmaya çalıştıgım Gmail'e mail göndereceğiz diyor ancak saçmalıga bakın. Ben maile erişebilsem + olarak da bu durum formattan sonra oluştu, yani format attım mail gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google, bu hesabın size ait olduğunu doğrulayamadı. diyor
Rica ederim, umarım hesabınızı kurtarırsınız. Kurtaramazsanız ben buradayım:) Elimden geldiğince yardımcı olurum.
Rica ederim, umarım hesabınızı kurtarırsınız. Kurtaramazsanız ben buradayım:) Elimden geldiğince yardımcı olurum.

Google ulaşabilsem dogrulucam ben oldugumu ama yapamıyorum ve orada hesaplarım vardı.

Son düzenleme:
Hocam çok önemli bir şey yok ise tarayıcı geçmişini silip, çerezleri düzenleyip tekrar dener misiniz? Bir de tarayıcıyı yeniden başlatın.

Tamamdır hocam deniyorum.
Hocam çok önemli bir şey yok ise tarayıcı geçmişini silip, çerezleri düzenleyip tekrar dener misiniz? Bir de tarayıcıyı yeniden başlatın.

İşe yaramadı hocam.

Mail atsam bir şey yapabilirler mi ve mailleri var mı çok lazım mail hocam.

Son düzenleme:
Google Help bu linkten ulaşmayı deneyebilirsiniz.
Tamamdır hocam deniyorum.

İşe yaramadı hocam.

Mail atsam bir şey yapabilirler mi ve mailleri var mı çok lazım mail hocam.
Kusura bakmayın bildirim gelmeyince görmemişim mesajlarınızı. Attığım linkten gerekli yerleri seçerek Google'a ulaşmayı deneyebilirsiniz.
Salih W.W yazdığında geldi bildirim.

Abi böyle saçma bir sistem görmedim iki telefon numaramın kayıtlı olduğu e-posta benim olduğunu dogruluyamiyor kafayı yiyecem cidden az kaldı önce numaraya kod gönderiyor eyvallah sonra giremedigim kurtarmaya çalıştığım e postaya kod gönderiyor onuda gir diyor nasıl gireyim onu başka yöntem dene diyorum yine beni başa atıyor yine 8 haneli kod geç telefon numarasına kod gir sonra e-posta ya kod onuda anan girsin Google bey ben o kodu bilecek kadar müneccim olsan seninlemi uğraşırım

Yeni konular

Geri
Yukarı