Gmail Hesap Etkinliği Nasıl Geri Getirilir?

Soraklı

Kilopat
Merhaba.

Eskiden kullandığım fakat yaklaşık 5 senedir el sürmediğim bir Gmail hesabım var. Ona bugün geri dönüş yaptım. Her şeyi sıfırlamak güzel başlangıç yapmak için hesap etkinliğini baştan sona sıfırladım. Sonrasında Gmail kısmını sıfırlayacakken benle alakası olmayan mailler gördüm. Bu mail adresime bağlı 2 adet benle alakası olmayan Steam hesabı, 1 Facebook hesabı ve adını daha önce duymadığım bir site vardı. Mail tarihleri de Haziran 2017 civarı. Bir Steam hesabına mail adresi bağlı olduğu için eriştim. 2 tane saçma sapan oyun 0.7 ve 0.3 saat olarak oynanmış.

Biri benim senelerce hesabımı kullanmış işlerini halletmiş içinde takılmış gözüküyor. Şifremi vs değiştirdim ama başta hata yaptım. Etkinlik akışımı dümdüz bakmadan sildim. Orada ipuçları olabilir. Daha yeni sildiğim bu etkinlik akışını nasıl geri getirebilirim? Bilen varsa aşırı makbule geçer.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı