Gmail hesap kurtarma verisi nasıl bulunur?

Eshab

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
otomotiv müh. öğr.
Selamlar

Abimin bir Gmail hesabı var ve şifresini bilmiyor, kurtarma e-postası olarak bana ait bir Hotmail hesabı belirlenmiş. Bu hesabın da şifresi bende yok ve kullanıcı adı sansürlü.
Tahminimce bu hesabın kurtarma e-postası benim şu anda aktif olarak kullandığım iki hesaptan biri olarak girilmiş.
İşte bu yüzden erişimim olan e-posta hesabının hangi e-posta hesapları tarafından kurtarma e-postası olarak belirlendiğini bulmam lazım veya ilk kısmının ismim ile başladığını bildiğim bu hesabı bir arama motoru ile bulmam lazım.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abimin bir Gmail hesabı var ve şifresini bilmiyor,

Tamam, burada anlaşalım. Abin de şifreyi bilmiyor.

Kurtarma e-postası olarak bana ait bir Hotmail hesabı belirlenmiş.

Sana aitse neden bulamıyorsunuz?

Bu hesabın da şifresi bende yok ve kullanıcı adı sansürlü.
Tahminimce bu hesabın kurtarma e-postası benim şu anda aktif olarak kullandığım iki hesaptan biri olarak girilmiş.

Neden giremiyorsun bu iki hesaptan birine? Senin Hotmail hesabının şifresi de mi çalındı? Aktif kullanıyorsan sana onaylatmak için bir mail gönderilip hesap doğrulaması ister. Bu da senin kullandığın Hotmail için girilmiş ve sen bunun farkında değilsin...

Aktif olarak kullandığım iki hesaptan biri olarak girilmiş.

İşte bu yüzden erişimim olan e-posta hesabının hangi e-posta hesapları tarafından kurtarma e-postası olarak belirlendiğini bulmam lazım

Aktif olan hesabım diyorsun ve Hotmail'e ulaşamıyorsun.

Veya ilk kısmının ismim ile başladığını bildiğim bu hesabı bir arama motoru ile bulmam lazım.

Öyle bulamazsın. Kafam yandı... Aktif olarak kullandığın girdiğin hesap adresini nasıl kaybedersin? Ayrıca Outlook(Hotmail) hesabına girmen veya kaydolman için telefon numarası ister.

Sırası ile anlatır mısın? Çok çelişkili kelimeler var.

Son düzenleme:
A hesabı abimin kullanıcı adı var, şifre yok - kurtarma e-postası B hesabı olarak belirlenmiş
B hesabı kullanıcı adının ilk kısmı benim ismim kalan kısmını öğrenmem gerek ve kurtarma
e-postası olarak C hesabı belirlenmiş (öyle tahmin ediyorum)
C hesabına erişimim var fakat B hesabının kullanıcı adını bilmediğim için şifre sıfırlama talebi gönderemiyorum.
Benim istediğim B hesabının kullanıcı adını bulmak
A hesabı abimin kullanıcı adı var, şifre yok - kurtarma e-postası B hesabı olarak belirlenmiş
B hesabı kullanıcı adının ilk kısmı benim ismim kalan kısmını öğrenmem gerek ve kurtarma
e-postası olarak C hesabı belirlenmiş (öyle tahmin ediyorum)
C hesabına erişimim var fakat B hesabının kullanıcı adını bilmediğim için şifre sıfırlama talebi gönderemiyorum.
Benim istediğim B hesabının kullanıcı adını bulmak
Eskiden bir uygulama vardı arama kutusuna isim giriyordunuz bir sürü sonuç çıkıyordu, şimdiki uygulamalarda bulduğum birkaç site adımı soyadımı giriyorum sonuç bulunamadı diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı