Çözüldü Gmail hesap şifresi unutulursa ne yapılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet Fatihcan

Decapat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhabalar, yeni bir telefon aldım anneme. Yeni aldığım telefona Gmail hesabını girmeden evvel eski telefonu sıfırladım. Gmail hesabının şifresini de bilmiyorum annemin üzerine kim açtıysa artık, yok, bir türlü bulamadım şifreyi. Son hatırladığınız şifreyi girin diyor fakat hatırlamıyorum ki, bana sürekli sizi tanıyamadık diyor. Ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Yani son olarak söyleyeceğim şey telefoncu oluşturmuş bu mail adresini artık yeni bir tane açacağım numaraları da artık elle gireceğim, en azından hesap benim elimde olmuş olur. Yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
Şimdi hesabı giriyorum, ardından başka bir yöntem dene diyorum karşıma resimdeki ekran çıkıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    37,1 KB · Görüntüleme: 28
Hesap kısmına girin.
Google'da oturum açma kısmına girin.
Şife kısmına girin.
Şifrenizi mi unuttunuz kısmına tıklayın yönergeleri tamamlayın ve şifrenizi gördükten sonra sıfırlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Şimdi hesabı giriyorum, ardından başka bir yöntem dene diyorum karşıma resimdeki ekran çıkıyor

Hocam bana da olmuştu. Gmail kısır döngüye giriyor bazen. Kapatıp farklı bir tarayıcıdan veya farklı bir cihazdan deneyin.
@YANDEXKULLANANGOOGLE komik olan bir şey yok.

Konuyu detaylıca okuyun derim.
@YANDEXKULLANANGOOGLE komik olan bir şey yok.

Konuyu detaylıca okuyun derim.
@DGDev konunun kilitlenmesini istemem. Mesajlar geri çekilsin lütfen.

Artı -1 Eksi
Hesap kısmına girin.
Google'da oturum açma kısmına girin.
Şife kısmına girin.
Şifrenizi mi unuttunuz kısmına tıklayın yönergeleri tamamlayın ve şifrenizi gördükten sonra sıfırlayabilirsiniz.

Hocam dediğiniz yere geliyorum şifremi unuttuma tıklıyorum karşıma çıkan ekran işte bu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    22,3 KB · Görüntüleme: 25
Hocam kısır döngüde. Farklı bir cihazdan girin.

Hocam galiba olayı çözdüm, eski telefonu telefoncuya götürmüşler çünkü doğrulama kodu için ekranda gözüken numara bize ait değil. Telefoncuya ulaşma şansım yok, dediğiniz gibi farklı cihazdan girinci yöntemler gelmeye başladı bakalım.
Sonuç olarak yeni bir hesap açmakdan başka bir yol kolmadı gibi görünüyor arkadaşlar.

Geri
Yukarı