Gmail hesaplari neden silmiyor?

creative01

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaslar, Gmail ile 2010 ve 2020 yillari arasinda toplam 13 hesap acmisim ve sifrelerini bile unutmustum. Nedense hiçbiri silinmemis, benim bildigim hotmail 1 sene hesaba girmeyince hesap silinip baska kullanici bu hesabi alabiliyor. Ben bu Gmail hesaplarini nasil silerim?

Bu sayfadan silebilirsin ama hesabına giriş yapman gerek. Ayrıca hotmail hesabına girmesen bile silinmez çünkü açtığın hesapla bankaya, forumlara, sosyal medyaya üyelik açıyorsun eğer silinse kan çıkardı. :D

Bu sayfadan silebilirsin ama hesabına giriş yapman gerek. Ayrıca hotmail hesabına girmesen bile silinmez çünkü açtığın hesapla bankaya, forumlara, sosyal medyaya üyelik açıyorsun eğer silinse kan çıkardı. :D

Baskan yanlisin var hotmail hesabi siliyor cunku ben bir hesap aldim adamin kredi karti ozeti internet faturasi ona gelir gibi bana geliyordu ve bu hotmail hesabi ile Facebook bile acilmis adamin Facebook'unu bile aldim ne bilim belki adam olmustur.:D.

Benim de hotmaille bağlı bir hesabım vardı da ondan sordum böyle bir şeyi ilk kez duydum.

Hotmail hesabi kullaniyor isen senesi dolmadan bir iki kere giris yapmani siddetle oneririm enazindan ben oyle yapiyorum yoksa Facebook'ta gider sitelerdeki uyeliklerimde ve en onemlisi banka bilgilerim.

İyi de cok sacma o hotmailin sifresi benim degil mi madem kapandi hesabim o hotmaili baskasi aldi nasil benim bilgilerimi kullanabilir? Yani kullanir da yasal nasil olabilir?

Hotmail hesabi kullaniyor isen senesi dolmadan bir iki kere giris yapmani siddetle oneririm enazindan ben oyle yapiyorum yoksa Facebook'ta gider sitelerdeki uyeliklerimde ve en onemlisi banka bilgilerim.

İyi de cok sacma o hotmailin sifresi benim degil mi madem kapandi hesabim o hotmaili baskasi aldi nasil benim bilgilerimi kullanabilir? Yani kullanir da yasal nasil olabilir?

Simdi soyle hotmail hesabina 1 sene sifren ile giris yapmayinca hotmail hesabi otomatik olarak siler sifirlar lakin bu sifirlanmis silinmis hesabi baskasi alip yeni bir sifre olusturur artik o mail o kullaniciya aittir haliyle siz Facebook ve diger sosyal hesaplarinizi internet sitesindeki hesaplarinizi bu maile tanimladiginiz için bu maili almis kisi butun hesaplarinizi ele gecirir.
Öyle olmaz tabii ki sadece sıfırlanmış olarak verebilir başkasına yani bilgiler gitmez.
Aynen

Yeni konular

Geri
Yukarı