GMG GTA 5 Ön Yüklemesi Başladı

Green Man Gaming, Social Club kodlarını dağıtmaya başladı. Kodlar mail yolu ile ve site üzerinden iletiliyor.

Keyi onayladıktan sonra gelen ekran;
Bu ekranda "CONFIRM" diyoruz.

2.png

Karşımıza bu seçenekler geliyor;
Daha sonra ise "DOWNLOAD FOR WINDOWS" diyoruz.

3.png

Yaklaşık 200MB olan indirme yöneticisini indirdikten sonra kurulum başlıyor;

1.png

Kurulumun 2. aşamasında Social Club'a giriş yapıyoruz ve devam ediyoruz;

5.png

Vee mutlu son!

4.png

Asım kardeş, oyun bende de kesiliyor veya hiç inmiyor. DNS değiştirip indirmeye başlasak GTA V hesabımızın kapatılma, banlanma gibi bir durumu olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
DNS değiştirebilirsiniz.
  • 8.8.8.8 - 8.8.4.4
  • 208.67.222.222 - 208.67.220.220

Asım abi, bu verdiğiniz DNS'leri kullanırsam oyunun daha hızlı inmesi gibi bir olay olabilir mi? :)

DNS ile hızın değişeceğini sanmıyorum ama deneyebilirsin.

Haklısınız, server yoğunluğundan kaynaklı olabilir. Kapatayım bilgisayarı, 1-2 hafta sonra açayım yükleyeyim diyorum ama PC'yi kapatınca bütün yüklemeler gitti, sırf bu yüzden kapatamıyorum. :)

Farklı bilgisayarda indirebilirsiniz. Oyunun kurulacağı klasöre aktarım işlemlerini yapın. Launcher'a girdiğinizde, Social Club hesabınıza giriş yapıp oyuna erişebilirsiniz.

Oyunu GMG'den alanlar, oyunu Steam'e ekleyebilecek mi?
Ayrıca internette araştırdım, "Connection to download server lost, reconnecting" hatasına çözüm bulmuşlar.

GMG'den alınan keyler sadece Social Club'ta çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı