Gnczbiz vergisiz telefon desteği hala yatırılmadı

R6 Liu Kang

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar dostlar. 15 Kasım 2023 de almış olduğum 9.499 TL'lik Vivo Y36 telefonumun IMEI numarası, fatura numarası ve IBAN'ım da dahil tüm gerekli olan bilgileri gnczbiz sitesinde telefon destek kısmında girmeme ve başvurumun başarılı bir şekilde onaylanmış olmasına rağmen halen telefonun vergi ücreti IBAN'ıma gelmedi. Ayın 20'sinden sonra ücretlerin gönderileceği yazıyordu ancak neredeyse ayın sonu gelecek ama ücret halen yatmadı. Acaba bu hizmetten faydalananlar varsa aranızda kendilerine ücretler yattı mı? Ya da yattıysa ne zaman yattı bilgi verirseniz çok sevinirim.

Devlet aylarca bekletebilir bence. Ayın 20sinden sonra iade edilmemiş cihazların ücret iadesi için işleme başlanacak. Kim bilir ne zaman :D

Bu konuyu ben de merak ediyorum, öğrencilikten emekli olmadan yararlanalım :)

Herkese iyi akşamlar dostlar. 15 Kasım 2023 de almış olduğum 9.499 TL'lik Vivo Y36 telefonumun IMEI numarası, fatura numarası ve IBAN'ım da dahil tüm gerekli olan bilgileri gnczbiz sitesinde telefon destek kısmında girmeme ve başvurumun başarılı bir şekilde onaylanmış olmasına rağmen halen telefonun vergi ücreti IBAN'ıma gelmedi. Ayın 20'sinden sonra ücretlerin gönderileceği yazıyordu ancak neredeyse ayın sonu gelecek ama ücret halen yatmadı. Acaba bu hizmetten faydalananlar varsa aranızda kendilerine ücretler yattı mı? Ya da yattıysa ne zaman yattı bilgi verirseniz çok sevinirim.

Yatırmalar başlasa haber yapılırdı muhtemelen daha kimseye bir şey yatmamıştır.

Devlet aylarca bekletebilir bence. Ayın 20sinden sonra iade edilmemiş cihazların ücret iadesi için işleme başlanacak. Kim bilir ne zaman :D

Bu konuyu ben de merak ediyorum, öğrencilikten emekli olmadan yararlanalım :)

Yatırmalar başlasa haber yapılırdı muhtemelen daha kimseye bir şey yatmamıştır.
Dostlar şu an baktım tekrardan ayın 20'sinden sonra değil de takip eden ayın 20'sinden sonra iade olacakmış. Verecekleri 4.200 TL dünyanın uğraşını verdirtiyolar. Bu ay başvuranlarınki aralık 20'den sonra iade edilecek yani.

Dostlar şu an baktım tekrardan ayın 20'sinden sonra değil de takip eden ayın 20'sinden sonra iade olacakmış. Verecekleri 4.200 TL dünyanın uğraşını verdirtiyorlar. Bu ay başvuranlarınki aralık 20'den sonra iade edilecek yani.

Aralık ayının 11'de alıp o gün başvuru yapmama rağmen halen onaylanmış değil 1 aydır IBAN bilgisi kontrol ediliyor olarak gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı