GNU/Linux için Udemy kursu önerisi

Sistemi bozup bozup yeniden kurun. Daha etkili öğrenirsiniz. Bozmaktan kastım rm -rf / --no-preserve-root değil. Açın mesela init sistemini konfigüre etmeye çalışın. Servisleri kapatın veya açın. Bir şeyleri kendinize göre değiştirin. Bozuldu mu? Hemen tekrar kurup hata yaptığınız yeri öğrenip ona göre devam edin.

Önce Arch Linux, sonra Void Linux, sonra Gentoo kurun ve kullanın. Farkında olmadan arka planda dönen birçok şeye hakim olmuş olacaksınız. Kurslara para harcamanıza değecek bir durum yok.

Tamam.

Sistemi bozup bozup yeniden kurun. Daha etkili öğrenirsiniz. Bozmaktan kastım rm -rf / --no-preserve-root değil. Açın mesela init sistemini konfigüre etmeye çalışın. Servisleri kapatın veya açın. Bir şeyleri kendinize göre değiştirin. Bozuldu mu? Hemen tekrar kurup hata yaptığınız yeri öğrenip ona göre devam edin.

Ben GNU/Linux'u pek kullanamıyorum. Kullanıyorum ama o benim eski bilgisayarımda ve o güçsüz, onu da film falan izlemek için kullanıyorum. Ben masaüstü bilgisayarıma kurmaya korkuyorum sorun olur diye. Benim 2 tane SSD'm var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam.

Ben GNU/Linux'u pek kullanamıyorum. Kullanıyorum. Ama o benim eski bilgisayarımda ve o güçsüz onu da film falan izlemek için kullanıyorum. Ben masaüstü bilgisayarıma kurmaya korkuyorum. Sorun olur diye benim 2 tane SSD'im var.

Bilgisayarı kullanmayacaksan neden aldın ki? Korkmanın bi' anlamı yok.

Geri
Yukarı