OOO mac cakmasi yapmissin. Cok ugrastin mi? Aslinda fena gorunmuyor da cok daha ozgun olabilir.
Plank dock kurmak canımı aldı. Repolarda yok. Overlay repolarından kurdum. Ama onun için de başka overlay repodan paket gerekiyordu. Açıkçası 2013'de yayınlanan Pear Linux'a benzetmeye çalışıyorum.

Plank dock kurmak canımı aldı. Repolarda yok. Overlay repolarından kurdum. Ama onun için de başka overlay repodan paket gerekiyordu. Açıkçası 2013'de yayınlanan Pear Linux'a benzetmeye çalışıyorum.
Kolay gelsin. WM modifiye etmeyi denesen onlar cok daha ozgun ve guzel gorunuyor. Kullanislilik acisindan pek iyi degiller tabi.

Kolay gelsin. WM modifiye etmeyi denesen onlar cok daha ozgun ve guzel gorunuyor. Kullanislilik acisindan pek iyi degiller tabi.
Çok fazla WM denedim ama bana göre değilmiş. Aslında GNOME'u da çok sevmiştim ama plank dock olmadığı için KDE'ye geçtim.

Zaten Xorg'dayım. Wayland ile NVIDIA sürücüleri çalışmıyor. Use flaglarımda bile -wayland var.
Tam plank değil ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…