GNU/Linux masaüstü görünümleriniz

mehmet.bilen

Decipat
En iyi cevaplar
5
Selamlar;

Hepimiz GNU/Linux'u kullanışlı olduğu kadar görünümü özelleştirilebilir olduğu için de seviyoruz. Peki sizlerin masaüstü görünümü nasıldır. Ve mümkünse nasıl yaptığınızı yahut yapılışının olduğu bir kaynağı da paylaşın ki beğenen arkadaşlarımız yararlanabilsin. Hepinizden ricam üşenmeden bilgi paylaşın. 🙂

Örneğin burada Manjaro KDE Plasma ortamını MAC ortamına benzetmiş ve şahane bir iş ortaya çıkmış.

İbrahimTatlı

Millipat
En iyi cevaplar
1
Yer
Yatak Üstü, Laptop Ekranı Önü
Selamlar;

Hepimiz GNU/Linux'u kullanışlı olduğu kadar görünümü özelleştirilebilir olduğu için de seviyoruz. Peki sizlerin masaüstü görünümü nasıldır. Ve mümkünse nasıl yaptığınızı yahut yapılışının olduğu bir kaynağı da paylaşın ki beğenen arkadaşlarımız yararlanabilsin. Hepinizden ricam üşenmeden bilgi paylaşın. 🙂

Örneğin burada Manjaro kde plasma ortamını Mac ortamına benzetmiş ve şahane bir iş ortaya çıkmış.

Benimki Kubuntu. Ben nasıl yapacağım? Bu Linux'da yeniyim de.

cengover_ekin

Hectopat
En iyi cevaplar
11
Temayı değiştirme açısından sordum nasıl yapıcağız duvar kağıdı değiştirmeyi denedim ama olmadı mesela onu nasıl yapabilirim?

Geç yazmamın sebebi ban yedim.
Duvar kağıdını, masaüstündeyken sağ tıklayıp configure desktop ya da varsa Türkçesini seçerek değiştirebilirsiniz.

Tema için de beğendiğiniz videoya bakın. Orada anlatıyor genelde nasıl yapıldığı. Videoyu izledikten sonra yine yapamazsanız yazarsınız. Yaparsanız ekran görüntünüzü paylaşırsınız.

Yeni konular

Yukarı