Çözüldü Goat Simulator 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

DoraDikmen

Decapat
Goat Simulator oyununda (0xc000007b) alıyorum. Hata raporlarından hangi DLL dosyasını silmem gerekiyor ya da hangi yazılımı kurmam gerekiyor bilmediğim için buraya yazıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hata raporu:

Son düzenleme:
System32'den silmemenizin sorun çıkaracağını düşünmüyorum, emin olmak için yapabilirsiniz yine de. O halde şöyle yapalım:
  1. Öncelikle denetim masasından C++ 2010'ların hepsini kaldırın.
  2. Sonra msvcp100.dll dosyasını hem System32'den hem de SysWOW64'ten kaldırın.
  3. Son olarak da aşağıdakileri yükleyin.

System32'den silmemenizin sorun çıkaracağını düşünmüyorum, emin olmak için yapabilirsiniz yine de. O halde şöyle yapalım:

Dediklerinizin tamamen aynısını yaptım. Denetim masa'sından bütün C++ 2010 sürümlerini kaldırdım. Hem SysWOW64 klasöründen hem de System32 klasöründen msvcp100.dll dosyasını sildim. Attığınız tüm setup dosyalarını da kurdum ama hala aynı hata ile karşılaşıyorum.

Rapor burada:

Çok özür dilerim kaç saattir benim aptallığım yüzünden boşa uğraştırdım sizi. En baştan beri sildiğim dosya msvcp100.dll değil de msvcr100.dll dosyasıymış. Şimdi farkedebildim yine özür dilerim boş yere uğraştırdım. Şu an çalışıyor oyun.

Son düzenleme:
Şu videoyu inceleyin. Detaylıca anlatılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı