God of War 1, 2 ve 3(Orijinal üçleme) PS5'e Remastered olarak geliyor

Makaleler
2
Yer
Ankara
2005, 2007 ve 2010'da çıkan orijinal üçleme PS5'e Remastered olarak çıkacakmış. Açıkçası ilk oyunu hiç sevmesem de 2. oyunu genel anlamda çok severim ve 3. oyunun da boss savaşlarını oldukça çok severim. Remake'e aşırı aşırı ihtiyaç duymuyorlar. Yani en azından ben 2020'de PS3 emülatöründe oynadığımda duymuyorlarda. Kaliteli bir Remastered olursa gayet iyi olacaktır. PS5'e gelmesi demek kısa süre içinde PC'ye de gelmesi demek.

Keşke Remastered yapıyorken Ghost of Sparta, Chains of Olympus ve Ascension'a da Remastered yapsalardı.

Ne zaman geleceği net değil bu arada.

Sony'nin artık sürekli Remastered ve Remake yapmayı bırakması lazım.

Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
2005, 2007 ve 2010'da çıkan orijinal üçleme PS5'e Remastered olarak çıkacakmış. Açıkçası ilk oyunu hiç sevmesem de 2. oyunu genel anlamda çok severim ve 3. oyunun da boss savaşlarını oldukça çok severim. Remake'e aşırı aşırı ihtiyaç duymuyorlar. Yani en azından ben 2020'de PS3 emülatöründe oynadığımda duymuyorlarda. Kaliteli bir Remastered olursa gayet iyi olacaktır. PS5'e gelmesi demek kısa süre içinde PC'ye de gelmesi demek.

Keşke Remastered yapıyorken Ghost of Sparta, Chains of Olympus ve Ascension'a da Remastered yapsalardı.

Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Amaç PC'ye getirmek PS5 çıkışından 6 ay sonrada PC'ye getirecekler The Last of Part 2 Remastered'ın da amacı bu.

Kaynak:

Ben ilk 2 oyuna remake bekliyordum ama remastered'a bile tamamım. Bu arada god of war 3'ün zaten remastered versiyonu var nasıl gow 3'e remastered yapacaklar?

Umarım hem ilk 3 Uncharted hem de ilk 3 God Of War'ı PC'de oynayabiliriz. Türkçe Dublaj seçeneği ile mümkünse olan dublajın telifini ödemekten çekinmezler umarım. Modcular halleder gerçi

Yeni konular

Geri
Yukarı