God of War 1, 2 ve 3(Orijinal üçleme) PS5'e Remastered olarak geliyor

2024 yılında orijinal God of War üçlemesi için Remastered sürümünün geleceği iddia edildi!

Eki Görüntüle 2063830

Darısı Uncharted oyunları için PC'nin başına çok güzel oldu bence bu iş.

2005, 2007 ve 2010'da çıkan orijinal üçleme PS5'e Remastered olarak çıkacakmış. Açıkçası ilk oyunu hiç sevmesem de 2. oyunu genel anlamda çok severim ve 3. oyunun da boss savaşlarını oldukça çok severim. Remake'e aşırı aşırı ihtiyaç duymuyorlar. Yani en azından ben 2020'de PS3 emülatöründe oynadığımda duymuyorlarda. Kaliteli bir Remastered olursa gayet iyi olacaktır. PS5'e gelmesi demek kısa süre içinde PC'ye de gelmesi demek.

Keşke Remastered yapıyorken Ghost of Sparta, Chains of Olympus ve Ascension'a da Remastered yapsalardı.

Ne zaman geleceği net değil bu arada.

Sony'nin artık sürekli Remastered ve Remake yapmayı bırakması lazım.

Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
PS4 de gelir mi?

Remake olsa kullanırdı ama Remastered olduğu için pek emin değilim.
Sırf o kamera açısı yüzünden oynayamıyorum o efsane oyunları çok garip geliyor.

Sırf o kamera açısı yüzünden oynayamıyorum o efsane oyunları çok garip geliyor.
God of War: Ragnarök: Valhalla'yı da Rogue-like olduğu için bitiremedim çok sinir bozucu geldi.

Benim gibi God of War serisini bitirmek isteyen (yani en azından 1-2-3 üçlemesini oynamak isteyen) fakat cihaz dolayısıyla 3 haricindeki oyunları oynayamayan arkadaşlar için müthiş bir haber. 2024 içerisinde çıksa keşke.

2005, 2007 ve 2010'da çıkan orijinal üçleme PS5'e Remastered olarak çıkacakmış. Açıkçası ilk oyunu hiç sevmesem de 2. oyunu genel anlamda çok severim ve 3. oyunun da boss savaşlarını oldukça çok severim. Remake'e aşırı aşırı ihtiyaç duymuyorlar. Yani en azından ben 2020'de PS3 emülatöründe oynadığımda duymuyorlarda. Kaliteli bir Remastered olursa gayet iyi olacaktır. PS5'e gelmesi demek kısa süre içinde PC'ye de gelmesi demek.

Keşke Remastered yapıyorken Ghost of Sparta, Chains of Olympus ve Ascension'a da Remastered yapsalardı.

Ne zaman geleceği net değil bu arada.

Sony'nin artık sürekli Remastered ve Remake yapmayı bırakması lazım.

Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yeni God of War'ların kamera açısında olacaksa alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı