Oyun God of War 150 TL - Uncharted 256 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben keylerde de atılan hediyelerde de bana göre sadece çalıntı kartlar ile geri iade olduğunu biliyorum. Sonuçta biz bu oyunları şahsi kartımızla alıp kullanıyoruz. Burada bize oyunu satan kişinin legal veya illegal yollarla oyunun keyini bize satması mantıksız. Sonuçta biz legal şekilde parasını ödüyoruz. Ancak durum hem alıcı hem de satıcı tarafından da legal şekilde alınmak ve satılmak ise maalesef keyler de ,böyle bir durum yaşanırsa, yanabilir.
Yani beyler şaka maka sırf bir oyun indiriminden inanılmaz şekilde teoriler üretiyoruz :D Umarım hiçbirimizde bir sorun çıkmaz veya yaşanmaz.

Site güvenilir(büyük ihtimalle) ama bu reklamlar hoş değil bence. Technopat'ı reklam için kullandılar ve YouTube reklamlarında hepimizin yorumları var. @Recep Baltaş konuya el atması gerek bence, site üzerinden PR çalışması dönüyor.

@shinei Hocam siz S.Modsunuz daha üst yöneticilere raporlayın derim. Özellikle 8. sayfadaki mesaja bakın.

Bence bu konuya el atılmamalıdır en azından siteye girip oyun alacak olan insanların bu ve bunun gibi durumları görmesi daha iyidir.

Site güvenilir(büyük ihtimalle) ama bu reklamlar hoş değil bence. Technopat'ı reklam için kullandılar ve YouTube reklamlarında hepimizin yorumları var. @Recep Baltaş konuya el atması gerek bence, site üzerinden pr çalışması dönüyor.

@shinei hocam siz s. Modsunuz daha üst yöneticilere raporlayın derim. Özellikle 8. sayfadaki mesaja bakın.

Bence bu konuya el atılmamalıdır en azından siteye girip oyun alacak olan insanların bu ve bunun gibi durumları görmesi daha iyidir.
Konunun silinmesini değil de site yöneticilerinin haberdar olması için yazdım zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı